אמבולנס, ארכיון (צילום: חדשות)
אמבולנס, ארכיון | צילום: חדשות

תאונת דרכים קשה באזור מודיעין: שלושה ילדים נפצעו בינוני עד קשה ושניים נפצעו בינוני בתאונת דרכים בה הייתה מעורבת מכונית מסחרית שהסיעה ילדים בין היישובים נילי ועופרים, בכביש 446.

ככל הנראה מדובר במערבל בטון שפגע במכונית ההסעות. נסיבות התאונה עדיין לא ברורות.

דובר מרחב ש"י במשטרה, רפ"ק דני פולג, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "סמוך לשעה 13:15 היום, דווח על תאונה חזיתית-אחורית בין טרנזיט שהסיע ילדים למערבל בטון, על כביש 446, בין היישובים נילי ועופרים".

פולג הוסיף כי "בתאונה נפצעו 5 ילדים, שניים מהם קל, שלושה באורח בינוני-קשה. הם פונו לבית החולים "שיבא" בתל השומר. נסיבות התאונה נחקרות, קשה בשלב זה לקבוע מה היה הגורם לתאונה".

אתמול בחיפה נפלה קורת מתכת על אוטובוס תיירים בגשר חנקין בעיר. 15 מהתיירים נפצעו קל ושלושה נוספים נפצעו קל עד בינוני. כל הפצועים פונו לבית החולים רמב"ם בעיר. האוטובוס של חברת הסעות פרטית נסע מכיוון מרכז הכרמל לכיוון מרכז זיו בחיפה. על פי המשטרה באזור ישנם די תמרורים המעידים על גובה הרכב המרבי שיכול להיכנס למנהרה, אולם מסיבה לא ידועה ניסה נהג האוטובוס, שהיה גבוה מדי, להיכנס למנהרה, התנגש בקורה וזו נפלה על גג האוטובוס וחדרה אל תוך האוטובוס.

ביום שלישי בשבוע שעבר התנגש נהג אוטובוס בתחנת דלק . בתאונה נפצעו שניים קשה ו-15 קל עד בינוני. קצת לפני השעה 19:00 סטה האוטובוס מנתיב נסיעתו בכביש 44. האוטובוס עלה על המדרכה והתנגש בשלט גדול בתחנת דלק פז בצומת חולון. השלט, שרוחבו שמונה מטרים וגובהו שלושה מטרים, נפל על משאבות הדלק.