אולי כדי לחפות על מערכת הבחירות המנומנמת, מזג האוויר דווקא סוער: רוחות עזות נושבות ברחבי הארץ יחד עם גשמים חזקים שגרמו לפצועים ובעיקר לנזקים. בתל אביב נמנע אסון לאחר שרמזור קרס על אוטו בצומת הרחובות ארלוזורוב-בלוך בעיר. למרבה המזל, הנהג לא נפגע, אך נהגים אחרים באזור נקלעו לפקקי תנועה גדולים שנוצרו בעקבות התקרית.

"הרמזור התמוטט על רכב שעמד באור אדום ונפל על מכסה המנוע ממש מספר מילימטרים מהזכוכית - זה ממש נס שהנהג לא נפגע ", סיפר ת' תושב תל אביב שהיה בדרכו להצביע בקלפי. "הנהג יצא מהרכב ונוצר עומס תנועה באזור. 45 דקות לאחר האירוע עדיין לא הגיעו כוחות לטפל במפגע ואי אפשר היה להזיז את הרכב כי הוא היה ליד אי תנועה, לכן נוצר פקק".

 

באותה השעה, לא הרחק משם, ברחוב המסגר בדרום תל אביב, החליק מיניבוס שהסיע נוסעים והתנגש בעמוד. גם כאן הסתיים האירוע בנזק קל בלבד: שבעת נוסעי המיניבוס פונו לבית החולים איכילוב בתל אביב במצב קל לקבלת טיפול רפואי.  

מזג אוויר סוער, היום
רמזור שקרס היום בת"א | צילום: חלי אלקולומברה

הרוח העזה לא חסה גם על עצים: בשעות הבוקר קרס עץ ברחוב הרצל בכפר סבא וגרם לפציעתם של שלושה בני אדם. השלושה נפגעו באורח קל ולא נזקקו לטיפול רפואי. במד"א קוראים לציבור לנהוג בזהירות, להימנע מעצירת פתע ומפניות חדות, אך בעיקר לשמור מרחק.

צפו בתמונת מכ"ם עננים מעודכנת