ספיידרמן חוזר שנית (צילום: רויטרס)
ספיידרמן. החיפושים נמשכים | צילום: רויטרס

 לאחר הופעתו של ספיידרמן -הגרסה הישראלית שקיפץ בין מכוניות וזרק עליהן חבלים סמוך לראש-העין בסוף השבוע, התקבל אתמול דיווח במשטרת התנועה כי קם יורש לספיידרמן המקורי שנעצר: אדם הלבוש בבגדי איש העכביש נמצא במחלף קסם - כשהוא זורק חבלים על מכוניות עוברות ושבות.

השוטרים, שכבר שיערו בנפשם כי קמה לה כנופייה חדשה של אנשי עכביש, הופתעו לגלות כי במקום לא היו גיבורי על, ואפילו לא סתם עכבישים, והתנועה זורמת כסדרה.

"אכן קיבלנו את הדיווח על ספיידרמן נוסף", אישר דורון בן אמו, דובר אגף התנועה. "כשהגענו למקום הוא לא היה שם, אך מאחר והמדווחים לא הזדהו, יכול להיות שמישהו ניסה לשחק איתנו. בכל אופן", הוסיף בן אמו, "אם אתה מוצא אותו - תעדכן אותי".

בסוף השבוע: נעצר הספיידרמן הראשון

בסוף השבוע נתפס הספיידרמן הישראלי המקורי. שוטרי משטרת התנועה הארצית שנסעו בכביש 444 סמוך לראש העין עצרו אדם הלבוש בחליפת הדמות המצוירת "ספיידרמן" לאחר שהוא קיפץ על מכוניות וזרק עליהם חבלים. הצעיר רץ לכיוון ניידת המשטרה, טיפס עליה והשליך חבלים גם לעבר השוטרים.

"קיבלנו דיווח על אדם שמפחיד את הנהגים", סיפר ביום שבת לחדשות 2 באינטרנט מפקד משטרת התנועה הארצית במרחב השרון, רב פקד אמיר ג'יבלי. "ניידת שהגיעה למקום מצאה צעיר בסביבות גיל 24 מאזור אריאל זורק חבלים. הוא רץ לכיוון הניידת ונעמד על הטמבון". במשטרה לא שוללים את האפשרות כי מדובר בצעיר הלוקה בנפשו.