יותר מ-25 אלף צופים הגיעו אמש לאצטדיון רמת גן כדי לעודד את נבחרת ישראל ששיחקה נגד נבחרת לטביה במסגרת מוקדמות מונדיאל 2010. המתח היה בעיצומו והישראלים החזיקו אצבעות במשחק הקריטי עבור הנבחרת שלנו, אבל המשחק כנראה שם סוף גם הפעם לניסיון של ישראל להגיע למונדיאל כשהנבחרת הפסידה 1:0 ללטביה. הקללות של יוסי בניון לעבר המאמן דרור קשטן העידו על התחושה בנבחרת.

מחצית ראשונה: בדקה השנייה הייתה לישראל הזדמנות ראשונה להבקיע כששחקן מכבי חיפה הרים מצוין לעומר גולן, שהתרומם לנגיחה אך נכשל ונגח בכדור היישר מחוץ למגרש. במהלך המשחק היו עוד כמה וכמה הזדמנויות לשחקניו של קשטן, אבל הן פוספסו והמחצית הסתיימה 0:0.

מחצית שנייה: המאמן הישראלי החליט לבצע חילוף כדי להציל את המצב כבר בפתיחת המחצית. אבל זה לא עזר והמשחק עבר לקצב איטי, כששחקני הנבחרת התקשו להגיע קרוב לשער.

הרוחות על המגרש הירוק סערו, והקהל המתוח ראה את יוסי בניון, שקשטן הורה לו לחזור לספסל, מאבד את עשתונותיו. בניון סיפק לצופים דרמה קטנה והחל לשלוח קללות לעברו של קשטן. "בשביל מה החלפת אותי?", שאג בניון. "למה מיהרת, למה דווקא אני, למה עכשיו?". גם מהספסל הוא לא נרגע והמשיך משם לעורר מהומה ולקלל.

"אני לא מצטער על מה שעשיתי", אמר בניון לאחר המשחק כשהוא מתוסכל וקבע כי "זה אחד המשחקים החלשים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי". השחקן המקלל לא ממש ייחס חשיבות לדברים שיצאו לו מהפה והגדיר את התנהגותו כזריקת "כמה קללות באמצע משחק - זה לא משהו אישי".

קשטן, שגם הוא הביע בתום המשחק אכזבה קשה מהתוצאה אמר כי "זו אכזבה גדולה - ציפיתי שהמשחק יתנהל בצורה שונה". להתנהגותו של בניון סירב המאמן להתייחס.