תאונה קשה סמוך למעלה אדומים: אדם אחד נהרג וחמישה בני אדם נוספים נפצעו - אחד מהם באורח קשה, בתאונת דרכים שאירעה בשעות הצהריים בין אוטובוס תיירים לרכב מסוג טנדר בכביש מעלה אדומים. צוותי מד"א שהגיעו למקום פינו את כל הפצועים לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. תמונות ראשונות מזירת התאונה הועברו בשידור חי בערוץ החדשות של חדשות 2.

"פתאום הרגשתי בום חזק מאוד, הסתכלתי דרך החלון וראיתי את הרכב הפגוע", סיפר אליעזר וורטמן, אחד הנוסעים באוטובוס שעשה את דרכו לטיול, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט בזירת התאונה. "צעקתי לנהג לפתוח את הדלת, הם פתחו אותה והם הוציאו אותו", סיפר וורטמן והוסיף שהנוסעים בתוך האוטובוס לא נכנסו לפאניקה, הפגינו קור רוח ואף יצאו לעזור לפצועים בטנדר.

נוסעי האוטובוס סיפרו כי הטנדר לא אותת לפני שהוא ביצע פנייה. "לא היה לטנדר סיכוי", אמר אחד הנוסעים מיד לאחר התאונה. טרם ברור מה בדיוק קרה שם וחוקרי תנועה בוחנים במקום מה גרם להתנגשות הקטלנית בין כלי הרכב.

צוותי מד"א שהגיעו למקום הקימו חמ"ל והחלו להעניק טיפוטיפול בפצועי התאונה. "כשהגענו הבחנו בפצועים בתוך הטנדר, ונאלצנו לקבוע את מותו של אחד מהם", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א באזור יהודה ושומרון דני רוטנברג.

רכב צבאי גרם לתאונה - משפחה נמחקה

אתמול נפצעו ארבעה חיילים בתאונת דרכים באזור הגלבוע, לאחר שרכב הצבאי בו שהו התהפך בעת שהיו בדרכם ליישוב מעלה גלבוע. מצבו של אחד הפצועים הוגדר בתחילה אנוש, אך מצבו השתפר ומוגדר כעת קשה.

בתאונה קשה יותר שארעה בתחילת השבוע ניסה רכב צבאי לבצע עקיפה מסוכנת על קו הפרדה רצוף והתנגש במשאית. כתוצאה מההתנגשות בין הרכב הצבאי למשאית, התנגשה המשאית במכונית בה נסעו ארבעה בני משפחה אחת. בתאונה הזו נהרגו ארבעת בני המשפחה: אסתר גמליאל בת ה-72, בתה אפרת גמליאל-אטינסקי בת ה-39 ושני נכדיה, נועם בת ה-5 ויערי בן השנתיים.