קשה להיות נשיא בישראל: נשיא המדינה שמעון פרס משתתף כעת בפאנל מיוחד במסגרת "ועידת הנשיא" השנתית בירושלים, יחד עם השחקנית והבדרנית האמריקנית שרה סילברמן וכוכבת הפופ שאקירה. הפאנל הועבר הערב בשידור ישיר בחדשות 2 באינטרנט.

שאקירה אמרה למנחה יגאל רביד כי היא בוחנת אפשרות לערוך הופעה בישראל בקרוב. סילברמן ציינה כי לא הייתה אמש בהופעתו של בוב דילן כי ראתה מחזה בו השתתפה אחייניתה והדגישה את חשיבותה של אנרגיה סולרית. היא זכתה לקולות צחוק רמים מהקהל כשאמרה שבזמן דבריה משפחתה מצטלמת עם שאקירה: "את יכולה להצטלם איתם אחר כך, באמת!".

בתשובה לשאלתו של רביד האם, לפיה הצהרותיה, לא תתחתן לעולם אמרה סילברמן כי "לא אתחתן עד שיהיה שיוויון בנישואים, במסגרתו גם זוגות חד מיניים יוכלו להתחתן" אך ציינה שבכל מקרה, "זה לא בשבילי".

יחד איתם משתתפים בדיון הפרופסור דן אריאלי, פרופסור לפסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית, ומחבר הספרים "לא רציונאלי ולא במקרה" ו"The Upside of Irrationality", ג'ימי ויילס, מייסד Wikipedia ומרטין סורל, מנכ"ל, WPP וזוכה פרס ההישג לבוגרי בית הספר למנהל עסקים, הרווארד. 

בצהריים התקיימה בבנייני האומה בירושלים מסיבת עיתונאים משותפת לשאקירה, המתארחת בישראל כשגרירת ארגון "יוניצ"ף" ולנשיא פרס. הנשיא, שכנראה התבלבל גם הוא מהזמרת הזוהרת, התבלבל בשמה וקרא לה פעמיים "שאריקה". הכוכבת עצמה לא נעלבה וסיפרה עד כמה היא מתרגשת מהביקור. בצהריים ביקרה שאקירה בצהריים בבית הספר הדו-לשוני בירושלים, שם היא נפגשה עם תלמידים, שרה עמם ואמרה לקול תשואות: "החינוך הוא העתיד של העולם, תודה רבה לכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק