ההצלחות של הישראלים באולימפיאדה - סטיית תקן (צילום: רויטרס)
קורזיץ: "גאה לייצג את ישראל" | צילום: רויטרס

הגולשת הישראלית לי קורזיץ קיוותה יחד עם מדינה שלמה להשיג הערב מדליה ראשונה באולימפיאדת לונדון, אך כשלה ברגע האמת. אלופת העולם סיימה את שיוט המדליות במקום התשיעי בלבד, והשישי בסך הכל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה דבר גדול בפני עצמו", אמרה קורזיץ דקות לאחר תום השיוט. "מבחינת הקריירה שלי עשיתי דברים ממש גדולים. מצד שני זאת אכזבה ענקית להיכשל. אני גאה לייצג את המדינה שלי ואני אוהבת את זה ואני מרגישה שאני ספורטאית טובה. באתי עם הכי הרבה אנרגיות וכוח, אבל כנראה שזה לא הספיק. אני מקווה שלא גרמתי לכולם להיות עצובים".

קורזיץ הוסיפה כי "בדיעבד, הייתי צריכה לזנק אחרת מבחינה טקטית עם הגלשן, אבל לא בוכים על מדליה שחמקה מהאצבעות. שבוע שלם הובלתי את התחרות". לגבי העתיד המקצועי שלה אמרה: "הרגשתי שמגיע לי. חבל שביום אחרון זה מתפספס. אני אוהבת את הים, אוהבת לגלוש, המים זה הבית שלי. אי אפשר לדעת מה יהיה".

חיבוק ניחומים מהזוכה בזהב

הספרדייה אלבאו, שזכתה במדליית הזהב הגיעה לנחם את קורזיץ. "זה לא הוגן כי הגיעה לה מדליה והתכוננתי לעמוד איתה על הפודיום", אמרה. "באמת הגיעה לה מדליה, היא הייתה מצויינת כל השבוע".

קורזיץ הנרגשת פרצה בדמעות וחיבקה את הספרדיה. "אנחנו כמו אחיות", הסבירה. "אנחנו ביחד באש ובמים מתאמנות ביחד ועוזרות אחת לשנייה לעלות על הפודיום בסוף תחרויות. קיוותי שכך יהיה גם היום".