אחרי שהסרטון הפך לוויראלי, מנהל סניף הפיצה ועמית נפגשו: סרטון בו מנהל סניף של רשת פיצריות מזמין נער עם צרכים מיוחדים להכין איתו את הפיצה, כבש את הרשת בסוף השבוע האחרון, והצליח לרגש רבים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עמית, נער בן 15, הגיע יחד עם אביו לסניף דומינו'ס פיצה בהרצליה, בשלב מסוים איבד קצת את הסבלנות – והחל להרעיש. מחמוד, מנהל הסניף, זיהה את המצוקה של האב - והציע לו להצטרף אליו למטבח. 

"זרקתי מבט, ראיתי את עמית וישר זיהיתי שיש לו צרכים מיוחדים וביקשתי ממנו לעשות פיצה", מספר מחמוד פרחאת, מנהל הסניף. "נכנסנו ביחד למטבח, הכנו את הפיצה. העיקר שהוא יצא שמח ומבסוט". 

מחמוד סיפר על התגובות שקיבל לאחר שהסרטון הפך לוויראלי ברשת: "קמתי בבוקר, פתחתי את הפייסבוק וראיתי את כל התגובות. רשמו לי 'תודה רבה' ו'כל הכבוד'. אני בעל תואר ראשון בחינוך מיוחד וידעתי מה לעשות".

היום (ראשון) מחמוד ועמית נפגשו שוב באותו הסניף. "עכשיו אני יודע להכין פיצות והמון תוספות והיו לנו כיף", אמר עמית למחמוד."הוא הרגיע אותו בצורה מאוד מדהימה, עם יחס מאוד מיוחד", הוסיף זאב, אביו של עמית. "עמית לא נקשר לכל אחד, רואים את האנושיות שהוא הפעיל".

למחמוד היה חשוב להעביר מסר חשוב: "צריך לשלב אנשים עם צרכים מיוחדים בשוק העבודה, זה יעזור להם מאוד, זה ייתן להם מוטיבציה לחיים".