"המקרה יצא מכל פרופורציה, אני לא הולך להתעסק בהסברים, בהאשמות או בניסיון לצאת מלאך": יומיים אחרי שעוכב לחקירה ואחרי הביקורת שהטיח בשוטרים שהגיעו לביתו שבסביון בשל תלונות השכנים, כוכב הכדורגל ערן זהבי הגיב היום (ראשון) וסיפר על המחוות שקיבל אחרי האירוע. בעמוד האינסטגרם שלו כתב זהבי: "מאז המקרה הבנתי כמה באמת אוהבים אותנו אפילו יותר ממה שחשבתי, שכנים מקסימים שהגיעו הביאו מתנות, יין ועוגות וביקשו לבוא ולהסביר שהם שמחים שאנחנו פה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

זהבי הוסיף: "כולם רוצים כותרות וכנראה שהשם שלנו מייצר את זה וגם על זה אני אומר תודה גדולה. מאחל לכולם אהבת חינם. אמת יש רק בסוף והיא מנצחת את הכל".

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

שבוע טוב לכולם אחרי כל הסערה והמקרה שיצא מכל פרופורציה אפשרית אני לא הולך להתעסק בהסברים, האשמות ,או בניסיון לצאת מלאך מאז המקרה הבנתי כמה באמת אוהבים אותנו אפילו יותר ממה שחשבתי ,שכנים מקסימים שהגיעו הביאו מתנות יין עוגות ביקשו לבוא ולהסביר שהם שמחים שאנחנו פה ובגלל זה אני אומר תמיד: לא מה שכותבים ,לא מה שאומרים , כולם רוצים כותרות וכנראה שהשם שלנו מייצר את זה וגם על זה אני אומר תודה גדולה. אז שוב אני אומר ומאחל לכולם אהבת חינם!!!!! אמת יש רק אחת ובסוף היא מנצחת הכל שבוע טוב שנה מבורכת ורק טוב לכולם

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on

 

גם על רני רהב, שמתגורר בסביון ותקף בתקשורת את מה שאירע, מתח זהבי ביקורת: "אם היית מבקש הייתי מעלה תמונה שלך כבר לפני ונותן לך את זמן המסך שאתה כל כך צמא לו", כתב הכדורגלן בסטורי. "אני מבין שלצאת מהתודעה זה לא קל וקצת מתסכל אז הנה קיבלת עוד פירסום אפילו אצלי באינסטגרם (תאמין לי לא כל אחד מקבל) עכשיו את יכול לחזור לחור שלך. נ.ב לא זכור לי שאנחנו מכירים אישית או שאתה מכיר את המקרה המדובר ואת פרטיו". 

 
 
רני רהב לא נשאר חייב והגיב לזהבי: "נשמה אתה מוזמן לעשות מה שבראש שלך. יותר אלגנטי מזה אין. חבל שאתה לא מעריך את הכבוד והאהבה שאני רוחש לך כגיבור כדורגל עולמי וישראל, אבל זה ממש זכותך. 1. מצרף את אתר רהב שם יש הכל את הרע והטוב שכך שאין צורך להטריד את זמנך הכל שם 2. מצורף קטע מתוכנית הבוקר יותר כבוד מזה אין!!! וזו זכותך המלאה. שנה טובה ואתה ורעייתך מוזמנים לעוגת דבש וכוסית לראש השנה". 

מאוחר יותר עדכן רהב כי השניים שוחחו. "אני תקווה שהיחסים בשכונה שלנו יהיו הכי טובים שיש. סיכמנו להיפגש בשכונה היום ולדבר על הכל", צייץ רהב, "שנינו חושבים ששוטרות ושוטרי ישראל עושים מלאכת קודש. ערן סיפר את הצד שלו, הקשבתי באהבה".

נזכיר שזהבי נלקח לחקירה במשטרה לאחר שקיים מסיבה בביתו שבסביון, שבה שהו כ-20 איש. השוטרים הגיעו לביתו בעקבות תלונות על רעש מצד השכנים, ונתקלו בביקורת מצדו של זהבי. חבריו של זהבי שהתארחו בביתו טענו מנגד: "השוטרים התנהגו בברוטליות ואגרסיביות בגלל מי שהוא". 

עורך הדין עדי כרמלי

חברו של ערן זהבי, כדורגלן בכיר, שהה בביתו של זהבי בסביון עם רעייתו וילדיהם כשאירעה כל ההתרחשות, שחזר בשיחה עם N12: "אכלנו צוהריים עם הילדים שלנו, היינו איתם בחצר ובבריכה, היה כיף, הייתה קצת מוזיקה אבל זה לא היה משהו יוצא דופן ועל זה הביאו משטרה. ערן לא קילל את השוטרים, במשטרה רצו להחרים לערן את הרמקולים ואני חושב שלקחו בסוף. והגזימו בגלל שזה ערן".

אדם אחר שהתארח בביתו בזמן המקרה אמר: "ערן זהבי נכנס עם סרטון שמראה שארבעה שוטרים וניידות נכנסו אליו לבית. הוא שאל אותם מה הם רוצים והסביר להם שבין השעות 16:00-14:00 לא היה רעש והוא ניסה להסביר להם מה שהיה במסיבה".

אחת השכנות של זהבי סיפרה ל N12: "ברחוב מתגוררים כמה שכנים מבוגרים שמרבים להתלונן על הרעש שעולה מן הבתים. הפעם זה היה ערן זהבי". לדבריה: "אותם שכנים מרבים להתלונן ולהעיר לשכנים, זה לא מייצג אותנו, לא שמענו משהו חריג היום".