פאניקה, לחץ ומים גועשים: ברכבת ישראל מנסים להתמודד עם ההצפות של נחל איילון ועם הפקקים הרבים שנוצרו מחוץ לתחנות. בשל הצפה של מסילה באזור נחל איילון, קו נתניה-רחובות בוטל וקו ירושלים-תל אביב מתחיל ומסתיים בלוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

בנוסף, התנועה בין תחנות תל אביב ההגנה לתל אביב מרכז הופסקה לחלוטין: הרכבות מהצפון עוצרות בתחנת תל אביב מרכז, והתחנות מדרום מגיעות עד תחנת לוד או עד לתחנת ההגנה. במקביל, תחנת הרכבת הרצליה נסגרה שוב בשל ההצפות. מול תחנת עזריאלי תיעדה מצלמת נתיבי איילון את אחת הרכבות שממש מזדחלת בין המים הגועשים.

"אנו ממליצים לאנשים שצריכים לרדת בתחנות תל אביב שלא להגיע, אין להם איך להמשיך ולהגיע ליעדם כי התחבורה הציבורית מחוץ לתחנות קורסת", אמרה לחדשות 2 באינטרנט דוברת הרכבת. "אנחנו עם היד על הדופק יחד עם הצוותים של נחל איילון".

בהנהלת הרכבת מקווים כי יוכלו להחזיר את השירות בהקדם האפשרי. "אי אפשר לדעת מתי זה יסתיים - זה תלוי בגשם", אומרים שם. בינתיים, הנוסעים ברכבת מאחרים כבר שעות ליעדהם, ויש כאלה שהחליטו לא להגיע לעבודה. "נאלצתי שלא להגיע למשרד בעזריאלי כי הרכבת פשוט תקועה לגמרי, עכשיו ייקח לי שעות להגיע הביתה", סיפרה אחת הנוסעות שמקווה לחזור במהרה לצפון. 

ישראל סוערת - סיקור מלא:

שידור חוזר: צפו באיילון בשנת 2000

הנהגים זועמים: "מה יקרה במלחמה אם ככה בגשם?"

ת"א: נערכים עם מיטות לפינוי תושבים

הסערה לא תמה: גשמים מצפון לדרום

עדויות, תמונות וסרטונים מיום החורף שלכם - העלו לפייסבוק של חדשות 2