שלושה תינוקות חדשים הצטרפו למשפחה (צילום: חדשות 2)
שלושה תינוקות חדשים במשפחה בחודשיים | צילום: חדשות 2

רצף של שמחה: עינת וערן דורון הפכו להורים פעמיים בתוך חודשיים כשהאם הפונדוקאית שלהם מהודו ילדה תאומים ושבועות בודדים אחר כך עינת ילדה את התינוק לו ציפתה זמן רב. אתמול התאחדה כל המשפחה לראשונה בבית בשדה בוקר. כך פורסם הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות".

עינת וערן דורון התחתנו לפני ארבע שנים ומאז ניסו להביא לעולם ילד משותף, אך ללא הצלחה. טיפולי הפוריות לא הועילו ולכן במקביל אליהן, החל הזוג בהליכי פונדקאות בהודו באמצעות חברת "תמוז" שהקים בן כיתתו של ערן. האם הפונדקאית הרתה ולהפתעת ערן ועינת היא נשאה ברחמה תאומים: "פתאום אנחנו מבינים שהילדים שלנו גדלים במקום רחוק מאוד ואחר. איך אפשר בכלל לעכל את זה?", נזכרה עינת.

עינת לא הסתפקה בתאומים והחליטה להמשיך בטיפולים בניסיונות להרות בעצמה. המזל היה עם עינת כי פחות מחודש לאחר הבשורות מהודו, הודיעו לה הרופאים שאחרי אין ספור ניסיונות - היא בהריון. האם המאושרת הבינה שפשוט זה לא יהיה: "הם יגיעו פחות או יותר במקביל וצריך להכיל את כולם".

שלושה בנים - ברית מילה משולשת

בתחילת ינואר ערן טס למומבאי לפגוש את התואמים שזה עתה נולדו, גורי וינון. חיידק מסוכן איים על חייו של ינון הפעוט ורק בתחילת פברואר, אחרי שמצבו התייצב, חזרו ערן ושני הילדים הביתה לישראל. עינת המתינה למשפחתה בשדה התעופה כשהיא בחודש השמיני להריונה.

חודשיים בדיוק אחרי לידתם של גורי וינון, ילדה עינת את נדב בניתוח קיסרי. השבוע נערכה לשלושת הבנים ברית מילה בחגיגה משולשת וכעת פועלים ההורים הטריים לכך שהמדינה תכיר בתינוקות כשלישייה, למרות שנולדו בחודש הפרש זה מזה. הורים לשלישייה זכאים למענק לידה מוגדל ולסיוע במימון מטפלת ולכן יש חשיבות גדולה עבור עינת וערן לזכות בהכרה זו. האב הטרי מסכם את התקדמות הטיפול בבקשה: "לצערו עד היום הביטוח הלאומי לא נענה לפניותינו להיפגש ולקבל מידע בסיסי על המצב הייחודי. למזלנו אנו מקבלים תמיכה ועזרה מהמועצה אזורית רמת נגב והקהילה של מדרשת בן גוריון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק