"קיבלתי מכה אחת וזהו, אחר כך כבר לא ידעתי היכן אני נמצאת ומה אני עושה". כך שיחזרה היום ט', שנחטפה בשעות הלילה בידי בן זוגה לבית העלמין באשקלון כשהיא כפותה בתא המטען, את רגעי האימה שעברו עליה. הסיפור שהחל בריב בין אוהבים כמעט והסתיים ברצח לדברי המשטרה.

למזלה הרב, היא ניצלה לפני שהאיש הספיק לפגוע בה או חלילה לרצוח אותה. "הוא לקח לי את הטלפון הנייד", סיפרה ט' בראיון לתכנית "שש". לדבריה, היא שהתה בתא המטען במשך כ-20 דקות עד שאותרה בידי השוטרים.

"ברגע שהגענו לרכב היא ממש קפצה לזרועות השוטרים כדי שיצילו אותה", סיפר רב פקד חיים בובליל ממשטרת אשקלון. "היא החליטה להיפרד מהגבר לפני כחודש וכנראה שהוא לא הסכים לקבל את החלטתה ולכן החליט לנסות להשאיר אותה בכוח אצלו. אין לנו ספק שהסיפור הזה יכול היה להסתיים אחרת לגמרי".

הגבר בן ה-45 נעצר הלילה באשקלון בחשד שהכה את בת זוגו, הכניס אותה לתא המטען של מכוניתו ואז חטף אותה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה וכעת החשד כי מדובר באלימות על רקע רומנטי, וזאת לאחר שהאישה ביקשה להיפרד מבן זוגה.

האישה נמצאה כפותה בתוך תא המטען

במהלך הלילה הוזעקו שוטרים מתחנת אשקלון לשכונת הפרחים בעיר, לאחר שהתקבל דיווח משכנתה של האישה שטענה כי היא שומעת אותה צועקת במהלך ריב עם בן זוגה. השוטרים שהגיעו למקום גבו עדות מעוברי אורח, מהן עלה החשד כי המותקפת הוכנסה בכוח לתא המטען ברכב.

מיד לאחר הגעת שוטרי תחנת אשקלון למקום פתחה הניידת במצוד אחרי רכבו של החשוד. נהג הרכב ניסה להימלט מהמשטרה, כשנסע במהירות לעבר בית העלמין בעיר. עם זאת, למזלו הרע של הנהג, שקעה מכוניתו ונתקעה בחול, מה שאפשר לשוטרים לעצור אותו.

כשפתחו השוטרים את תא המטען הם מצאו את האישה בת ה-37 כשהיא נסערת ומבוהלת. "היא רצתה להיפרד ממנו להיפרד ממנו ולכן הוא נהג בה באלימות", אמרו לחדשות 2 באינטרנט גורמים במשטרה המקורבים לחקירה. הבוקר יובא החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון.

במשטרה עדיין לא שוללים את החשד כי האיש ניסה לרצוח את בת זוגו לשעבר. עוד עולה, מהחבלות הקשות שנמצאו על גופה, שטרם הכנסתה לתא המטען היא הוכתה על ידו. האישה הועברה לקבלת טיפול בבית החולים "ברזילי" בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק