מתפללים לשלומה: בני משפחתה של רבקה רזאל, בתו של הזמר יונתן רזאל שנפצעה קשה  בערב חג העצמאות, ממשיכים גם הבוקר להתפלל לשלומה. רבקה בת ה-4 נפלה מגובה של חמישה מטרים לאחר שניסתה לצפות בזיקוקים מגג בירושלים.

מבית החולים הדסה עין כרם בעיר נמסר כי מצבה של הפעוטה מוסיף להיות קשה מאוד - אך יציב, וכי היא מורדמת ומונשמת במחלקה לטיפול נמרץ ילדים. בני משפחתה שוהים כל העת ליד מיטתה ונמנעים מלדבר עם התקשורת. עם זאת, הם ביקשו להעביר מסר לכל האנשים שדואגים לשלומה. "תודה לכל מי שמתפלל למען בתנו", הדגישו קרוביה. "אנחנו מבקשים להמשיך בתפילות למענה".

"האם ביצעה החייאה - האב קרא תהילים"

הפרמדיקים זוהר קסטל ומשה לוי ממגן דוד אדום, שהגיעו ראשונים לבית המשפחה אחרי האירוע, סיפרו בראיון לגלי צה"ל על המחזה הקשה שנגלה לעיניהם. "ראינו את המשפחה בהיסטריה. האמא ביצעה בילדה החייאה, והאבא קרא פרקי תהילים". 

לאחר טיפול ראשוני במקום שכלל החייאה, העביר הצוות הרפואי את רבקה הקטנה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר", כשמצבה קשה. בעקבות האירוע, הגיעו למקום שוטרים שפתחו בחקירת האירווע, אולם לפי שעה לא נראה שהאב ייחקר בחשד לרשלנות.

חקירת המקרה מגלה שהאב שב מהתפילה בבית הכנסת הסמוך והעיר את בתו בת הארבע כדי שתצפה במופע הזיקוקים. השניים יצאו לגג הבית ובשלב מסוים, עלתה הילדה על סולם, איבדה את שיווי המשקל וצנחה מגובה של חמש קומות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק