לפחות אדם אחד יחגוג הערב חג שמח מאוד. אנחנו לא מכירים אותו, אבל מדובר בזוכה היחיד בהגרלת הלוטו שהתקיימה אתמול.

האיש האלמוני מילא טופס דאבל לוטו ולכן הפרס שיגרוף לכיסו עומד על 40 מיליון שקל, לפני שמדינת ישראל תשתתף בשמחת המיסים. במפעל הפיס מעריכים כי האיש יגיע לדרוש את הפרס רק לאחר החג וסוף השבוע.

הזכייה הגדולה ביותר: 74 מיליון

הגרלת הלוטו ההיסטורית של מפעל הפיס נערכה בסוף דצמבר 2009, אז התגלה כי אחרי 22 שבועות ללא זכייה, גרף מהמר בודד 74 מיליון שקלים ב"דאבל לוטו" שהוא הפרס הגדול ביותר בתולדות המדינה. עם זאת, מרגע ההכרזה על הזכייה מיאן הזוכה הגדול להגיע למשרדי מפעל הפיס ולממש את זכייתו.

רק בחודש אפריל השנה הגיע הזוכה מלווה בבת זוגו לדרוש את הפרס. לדברי הזוכה המאושר, כשהלך לבדוק עם בת זוגו את הטפסים שישבו בתיקו מספר חודשים, אמרו לו תחילה כי הוא זכה ב-5,000 שקלים. "זה גם היה כיף", הוא אומר, אך כשהביט במכונת הבדיקה ראה את המספר 74 עם הרבה אפסים אחריו.

הזוג מתקרב לשנות ה-40 לחייו ומתגורר באזור המרכז. הוא מילא טופס ב"לוטומט" ושילם 64 שקלים בלבד. "לא חשבנו שזה יכול לקרות. הטופס לאורך הזמן היה זרוק בכל מיני מקומות, ובסוף הלכנו לבדוק". לשניים יש שני ילדים שבשלב זה לא יידעו על הזכייה הגדולה. "הם לא יודעים ולא יידעו", אמר אך הדגיש: "בסוף נצטרך לספר".

רוצים לדעת איך צוברים נקודות בפייסבוק של חדשות 2?