"לא הייתה מטרה להעליב". ברלד במופע, אמש (צילום: חדשות 2)
"לא הייתה מטרה להעליב". ברלד במופע, אמש | צילום: חדשות 2

גם אם נדמה לרגע - זו ממש לא הייתה מתיחה לרגל אחד באפריל. אמש, במהלך מופע סטנדאפ בפני בני נוער בעין החורש של השחקן והקומיקאי ירון ברלד , הוא החל להתפרע ואף השליך חפצים על אחראי האולם שעמד למרגלות הבמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האחראי על האולם טוען כי במהלך ההופעה השפריץ ברלד מים ווהשליך מוצרי חלב שונים לעבר הקהל, ופיזר עוגיות, בייגלה ומאכלים נוספים שניתנו לו מאחורי הקלעים בפינת הקפה של אולם ההופעות.

לדבריו, אנשי הסאונד פנו לבדרן לאחר מספר דקות וביקשו ממנו להימנע מהשפרצת נוזלים על הבמה, בכדי לא לחבל בכבלי החשמל שהיו פזורים עליה, ובכדי להימנע מהתחשמלות.

אלא שברלד התעלם, לטענתם, ובתגובה ניגש אליו אחראי האולם וביקש ממנו לזוז אחורה, ולא - ינותק מהמיקרופון. לאחר שברלד סירב, ואף קילל את אחראי האולם לעיני הקהל, לקח האחראי את הסטנד של המיקרופון. באותו הרגע ברלד הכריז על סיום המופע והשליך מהבמה ארגז מלא בבקבוקי מים, צנצנת עוגיות מזכוכית, קפה, סוכר ושאר מוצרי מזון על אחראי האולם שעמד למרגלות הבמה.

_OBJ

החברה המייצגת את ברלד: "הוא ידוע כאמן לא קונבנציונאלי"

"האירוע החמור, המביש והמבזה התרחש לנגד עיניהם המשתאות של כ-250 בני נוער", סיפר מנהל מחלקת הנוער בעמק חפר, דרור זכאי. "ברלד ידוע כוולגרי, ידענו שהאיש מעט בוטה, אך לא שיערנו עד לאן תגיע התנהגותו הגסה. ברצוני להביע התנצלות כנה ועמוקה כלפי כל הילדים שהגיעו למופע".

זכאי אף התייחס היום לשיקוליו כיצד להגיב לתקרית. "כרגע עוד מוקדם להגיד מה הצעדים שיינקטו", טען מנהל מחלקת הנוער, "אולם אני מבטיח כי העניין בטיפול מסור".

_OBJ

מחברת הייצוג של ירון ברלד "סברס הפקות" נמסר בתגובה: "כפי שידוע ברלד הוא אמן לא קונבנציונלי וכך גם הופעותיו שמבוססות על הרבה רקוויזיטים ואביזרים. כחלק מסיום המופע - וזו לא פעם ראשונה כאקורד סיום - הוא זורק את ארגז הרקוויזיטים כמו שאמן רוק שובר גיטרה בסוף המופע. מדובר בארגז בעל משקל מועט ביותר. ניתן לראות היטב בסרטון את הקהל שצחק ולא נבהל. כאמור מדובר בחלק מהמופע ולא הייתה מטרה להעליב ו/או לפגוע במישהו. במידה ומישהו נפגע אנו מצרים על כך".