אז מה היה לנו? שנת תש"ע שנגמרת ממש בקרוב הייתה שנה סוערת. שנה שבה ישראל מסתבכת בזירה הבינלאומית, אבל מתקבלת למועדון ה-OECD היוקרתי. שנה שבה לוחמי השייטת נאבקים על המרמרה, וחיילי הנח"ל רוקדים בקסבה של חברון. אז רגע לפני שהיא נגמרת, ריכזנו עבורכם את כל הרגעים הגדולים, האירועים הבלתי נשכחים והתמונות המרגשות.

הזירה המדינית הייתה סוערת במיוחד השנה. חזינו בראש ממשלה מהימין מכריז על הקפאת בנייה בהתנחלויות לעשרה חודשים, בפנייה ישירה של נשיא ארצות הברית ברק אובמה לישראלים בראיון מיוחד לחדשות ערוץ 2, ובסוף אפילו זכינו לפסגה חגיגית בוושינגטון. האם בסיכום השנה הבאה נוכל לכתוב על הסכמי השלום? אנחנו נישאר אופטימיים.

הייתה זו שנה שבה "כיכבו", ולא תמיד לחיוב, חיילי צה"ל והגנרלים על המסכים של כולנו. צפינו בלוחמי השייטת נאבקים לעצור את המשט הטורקי ובחיילי הנח"ל רוקדים את ריקוד המקפלות בחברון. נדהמנו כשמאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי תקף צעירה בנמל תל אביב וביצע בה מעשי סדום. גילנו שמלחמות הגנרלים עלו מדרגה עם חשיפת מסמך גלנט. וקיווינו במשך שנה שלמה נוספת לשובו של גלעד שליט מהשבי.

בעבור אוהדי הפועל תל אביב הייתה זו שנה גדולה במיוחד. הקבוצה זכתה ב"דאבל", והביאה לאוהדים את האליפות ואת גביע המדינה. זו הייתה שנה מוצלחת גם לעיתון "ישראל היום" שעקף בגדול את "ידיעות אחרונות". נחזיק ואצבעות ונקווה שבשנה הבאה נזכה לקצת יותר רגעים של נחת.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק