חלמתם פעם להחליף את יונית לוי או דני קושמרו? פעילות משותפת של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק, מאפשרת לכם בכל יום בשבועיים הקרובים, להראות לנו כיצד אתם רוצים להגיש  את החדשות.

עמדת "מגיש נולד" תוצב בקניוני עזריאלי ברחבי הארץ, וכל מי שעובר לידה, יכול להיכנס. ממש כל אחד ממבקרי הקניון מוזמן להיכנס לתוך העמדה שלנו ולהקליט את מהדורת החדשות האישית שלו. היום בבוקר תוכלו לעשות זאת מהשעה 9:00 ועד 21:00 בקניון עזריאלי בתל אביב.

אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם.

ומה קורה עם כל המהדורות שתצלמו? צוות חדשות 2 באינטרנט יעלה את כל קטעי הווידאו לדף "מגיש נולד" של חדשות 2 בפייסבוק ושם תיערך תחרות לייקים. מי שיזכה בהכי הרבה לייקים יקבל פרס שווה והמהדורה שהוא הקליט תשודר במהדורה ראשונה.

צפו במגישי החדשות הטריים שניסו את מזלם היום בקניון עזריאלי בתל אביב. אם חשבתם שאחד מהם עשה עבודה טובה בהגשה, פרגנו לו בלייק בדף "מגיש נולד" בפייסבוק. חושבים שאתם יכולים לעשות זאת טוב יותר? הגיעו מחר לעמדה בתל אביב.

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?

17.8 עזריאלי תל אביב
18.8 עזריאלי בחולון
19.8 עזריאלי בגבעתיים
20.8 עזריאלי בחיפה
22.8 עזריאלי באור יהודה
23.8 עזריאלי בבאר שבע - קניון הנגב
24.8 עזריאלי במודיעין
25.8 עזריאלי בהוד השרון
26.8 עזריאלי בהרצליה - קניון האאוטלט בהרצליה
29.8 עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
30.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון
31.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון