גלעד חזר הביתה - וגם הצ'ק (צילום: חדשות 2)
גלעד חזר הביתה - וגם הצ'ק הנדיב | צילום: חדשות 2

הצ'ק חזר יחד עם גלעד. תמר וליאו אושרוב בני ה-80 קיבלו בדואר לפני מספר ימים צ'ק על סך 1,800 שקלים אותו העבירו לתרומה שהמטרה שלא הפכה ללא רלוונטית. הצ'ק יועד למטה המאבק להחזרתו של גלעד שליט אך לשמחת כולם גלעד השתחרר וכבר לא היה צורך בתרומה הנדיבה. כך פורסם הבוקר בעיתון מעריב.

בתחילת חודש אוקטובר השנה נסעו בני הזוג ובני משפחתם לאוהל המחאה של שליט בירושלים. במהלך הביקור התמלאו ברצון לתרום למען החזרתו של גלעד הביתה ורשמו צ'ק על סך 1,800 שקלים לפקודת מטה המאבק. בדרך כלל הופקדו המחאות התרומה בחשבון של המטה תוך מספר ימים, אולם במקרה של הזוג אושרוב לא הספיקו הפעילים לגשת לבנק והעסקה לשחרור שליט כבר יצאה לדרך.

המטה לשחרור גלעד שלח את הצ'ק חזרה לבני הזוג כשעליו נרשם איקס גדול המציין את ביטולו ובמעטפה צורף גם מכתב שבו נאמר: "תמר היקרה, לשמחתנו לא הספקנו להפקיד את תרומתך הנדיבה וזכינו לשחרור גלעד! תודה רבה על הרצון והחיבוק. ושבו בנים לגבולם!". הברכה נחתמה במילים: "בשם משפחת שליט".

הזוג אושרוב התרגשו מהחזרת הכסף אותו הם מתכוונים לתרום לגוף אחר. "בזכותם את 1,800 השקלים האלה נתרום למישהו אחר, אולי לנשים מוכות", סיפרה תמר בהתרגשות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק