אהרון קרוב, קצין הצנחנים שנפצע באורח אנוש במהלך עופרת יצוקה ונאבק על חייו, הפך היום לאבא, כאשר אשתו ילדה בת בכורה. "מדובר בניסים על ניסים שקורים כל הזמן", אמר אביו של אהרון, הרב זאב קרוב, בראיון לערוץ 7.

קרוב נשלח לחזית הלחימה בעזה פחות מ-24 שעות לאחר שהתחתן. הוא עוד הספיק לחזור לשבת לביתו כדי לערוך את טקס שבע הברכות, אך מיד לאחר מכן שב לזירת הקרב. הוא נפצע באורח אנוש לאחר שנורה ופונה לבית החולים בילינסון, שם נלחמו הרופאים בחייו.

היום, שנה וחצי אחרי, הקצין הקרבי שנלחם על חייו הביא לעולם חיים חדשים, בתקווה שעבור בתו העתיד יהיה טוב יותר וללא מלחמות.

בחודש דצמבר האחרון התראיין קרוב לחדשות 2 וסיפר על הרגעים הקשים. 12 שעות אחרי החופה הוא כבר היה בתוך עזה. התואר "חתן טרי" התנגש בתואר "סג"מ בצנחנים" - והצבא ניצח. אהרון קרוב וחייליו עברו בין הבתים מאתרים אמצעי לחימה - עד למטען שהלם בו, שאחריו הוא הוגדר כפצוע האנוש ביותר במבצע "עופרת יצוקה".

הבחור שהוריו ואשתו התבשרו שנהרג נשמע אחרת לגמרי השבוע. "נפלא", עונה קרוב בתשובה לשאלה מה שלומך. "הסכמתי להתראיין למצלמה כי אני רוצה להגיד כמה דברים לעם ישראל ולכל האנשים שהתפללו עליי", הוא הסביר.

"אני רוצה להגיד תודה, אם הייתי יכול לנשק כל אחד ואחד אז הייתי עושה את זה", אמר אז אהרון. הוא ביקש להודות לכל האלפים ששלחו לו מכתבים עליהם הוא עובר לאט לאט. קרובת משפחתו הכינה עבורו ספר שלום ובו רק טוקבקים שאנשים כתבו על סיפורו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תזכורת: אהרון קרוב מדבר למצלמות