נמצאה גופתו של הצוללן שנעדר: גופה שנמשתה הבוקר לחוף סירונית בנתניה התגלתה כגופתו של הצעיר בן ה-21 שיצא אתמול בשעות הצהריים לצלול ועקבותיו נעלמו.

אמש החלו כוחות גדולים לסרוק אחר הצוללן, שמכוניתו נמצאה סמוך לחוף הים. בסריקות נטלו חלק כוחות תחנת נתניה שיטור ימי, חיל הים וכן מסוק משטרתי.

הבוקר המשיכו במקום הסריקות בסמוך לשובר הגלים, שם אותר הצוללן ונמשה מהמים ללא רוח חיים. הגופה אותרה בין הסלעים סמוך לשובר הגלים, וכעת מנסים בשיטור הימי להבין כיצד הגיע לשם הצוללן ומה הביא למותו. הגופה הועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר.

פרמדיק מד"א-שרון, אופיר ג'רמון, סיפר על מציאת הגופה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "ככל הנראה הוא נלכד תחת המסלעה, עם הציוד מתחת למים. כשאנחנו הגענו הגופה כבר נמשתה והונחה בתוך סוכת המציל בחוף, לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו", כך לדברי הפראמדיק. "הוא היה במצב של מוות ודאי, חלפו כמה שעות טובות מאז מת ועד שהגענו אליו. הוא פשוט נחנק".

"חבריו הבינו שמשהו לא בסדר ודיווחו למשטרה"

רב פקד גיל אלימלך משיטור ימי נתניה סיפר עוד אתמול לחדשות 2 באינטרנט: "אנחנו עוסקים בניסיונות לאתר את התושב. ידוע לנו שהוא נעדר מהשעה 13:00. הוא היה צריך לצאת באופן ספונטני אך לא יצא עד השעה 17:00. כשלא יצא, חבריו הבינו שמשהו לא בסדר ודיווחו למשטרה".

בינואר בשנה שעבר התקבלה במשטרת אילת הודעה על העלמותו של אריה מזור שיצא לצלילה באילת. סירות חיל הים, סירות שיטור ימי וצוותי צלילה ממועדון הצלילה יצאו לסריקות ולצלילות בכמה סבבים. המקרה הזה הסתיים בטרגדיה, כשגופתו של מזור נמצאה בעומק 55 מטרים.