כבר שבוע שתחרות "מגיש נולד" נמצאת בעיצומה והמתח מגיע לשיאים חדשים. מאות מגישים נולדים לעתיד כבר הקליטו את מבזק החדשות הקצרצר שלהם בעמדה שנודדת בין קניוני עזריאלי ברחבי הארץ וה"לייקים" עדיין נספרים. עוד לא הקלטתם את המבזק שלכם? לא איבדתם את הסיכוי.

אז מה היה לנו עד עכשיו? דיווחי חדשות אלטרנטיבים, עדכונים בשפת הסימנים ואפילו גולש שהציע למנות את יונית לוי לתפקיד שרת החוץ של ישראל. מהו מבזק החדשות האהוב עליכם? כנסו לעמוד התחרות בפייסבוק ותנו "לייק" למועמד המועדף עליכם.

לא צריך לדעת הרבה בשביל להשתתף

תחרות "מגיש נולד" יצאה לדרך בתחילת השבוע שעבר, והטירוף בעיצומו. עמדה של התחרות מוצבת בכל יום בקניון אחר מרשת קניוני עזריאלי, וכל המבקרים מוזמנים להיכנס לעמדה ולהקליט מהדורה אישית משלהם. המהדורה נראית ממש כאילו צולמה באולפן בו יושבת כל ערב יונית לוי.

במהלך הצילומים ניגשו לעמדה הממוחשבת מאות בני אדם מכל הסוגים והמינים: צעירים, מבוגרים, דתיים, חילוניים, נשים, גברים וגם שתי בנות חירשות מנתניה, שהקליטו מהדורת חדשות בשפת הסימנים, בשביל הקהילה שלהן.

אז איך זה קורה? אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם. אנחנו מצלמים 30 שניות של סרטון בו אתם מגישים, מעלים אותו לעמוד המיוחד של "מגיש נולד" בפייסבוק, והסרטון שיזכה בהכי הרבה "לייקים" יזכה בהופעה טלוויזיונית בחדשות 2.

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?

היום: עזריאלי במודיעין
25.8 עזריאלי בהוד השרון
26.8 קניון עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
27.8 קניון עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
30.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון
31.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון

בואו להגיש את המהדורה בעצמכם

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק