בצל הבחירות לכנסת והמשבר בענף התקשורת, נערך באילת כנס העיתונות השנתי בהשתתפות אנשי מפתח בפוליטיקה, בכלכלה, בביטחון ובתקשורת. את הכנס אנו מעבירים בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בפאנל "יש לנו בחירות נהדרות" בהשתתפות ח"כ שלי יחימוביץ', ג'ודי ניר מוזס שלום, עמית סגל, ואנשי "ארץ נהדרת" אייל קיציס, טל פרידמן ומולי שגב, התייחסה יו"ר מפלגת העבודה להשפעה של תכנית הסאטירה על המערכת הפוליטית בישראל. "ההשפעה שלכם מרחיקת לכת מכיוון שהיא חודרת את האין קשב של האקטואליה. אני חושבת שיש לכם תפקיד משמעותי בעיצוב סדר היום של החברה הישראלית", אמרה יחימוביץ'.

יחימוביץ' אף פנתה ליוצרי התכנית בבקשה אישית, "בעונה הבאה תמשיכו לטפל בי, אני לא מבקשת לזנוח אותי". יוצר התכנית מולי שגב אמר לה בתגובה: "אני יכול להתחייב שנתקוף את כולם באותה מידה במערכת הבחירות הקרובה".

במסגרת 30 הפאנלים השונים בכנס, שמתקיים זו השנה השישית ע"י אגודת העיתונאים תל אביב יחד עם אוניברסיטת ת"א ואוניברסיטת בן גוריון, צפויים לקחת חלק כ-1500 אנשי תקשורת, עיתונאים, שרים, חברי כנסת, דוברים ואנשי יחסי ציבור, אנשי אקדמיה וכלכלה.

באי הכנס ידונו בנושאים שעומדים על סדר היום התקשורתי, הפוליטי, הכלכלי והביטחוני כגון: האג'נדה של הבחירות, התחזקות התקשורת האלקטרונית, המאבק להצלת העיתונאים, סיקור הסוגיה האירנית, 4 בנובמבר, מה השתנה? מדוע מת התחקיר העיתונאי? האם העיתונות הכלכלית נרדמה בשמירה? ועוד.