"אנשים שרוצים להתעשר מרפואה עובדים באופן פרטי. ב-15 השנים לפני זה קיבלתי המון הצעות וסירבתי", כך אומר ד"ר ג'קי סרוב, מי שהיה מנהל מחלקת מיון פנימי בבית החולים איכילוב, שנשפט ל-15 שנות מאסר בפועל בגין קבלת שוחד.

בראיון מיוחד ל"אולפן שישי", אומר סרוב כי יותר מהישיבה בכלא, כי הוא חושש מהעובדה שלא יוכל לחזור לטפל בחולים. זאת, בשל הקלון שהוטל עליו בעונשו "אני רוצה לעבוד, אני רוצה לעשות החייאות, אני רוצה לטפל באנשים", אומר סרוב בראיון.

עונש כבד הוטל על מי שכונה "רופא הסלבריטאים" בראשית השבוע. בתום הקראת גזר דין ארוך ומתעתע, גזרה עליו שופטת השלום דורית רייך שפירא 30 חודשי מאסר, מתוכם 15 חודשים בפועל - עם קלון.

סרוב אחרי גזר הדין: "זה סוג של משפט ראווה"

בתום הקראת גזר הדין יצא מהאולם ד"ר סרוב, נסער ונתמך על ידי משפחתו." אני קורבן", אמר לתקשורת. "זה סוג של משפט ראווה, אני לא חושב שמישהו מכם יכול להגיד שזה עונש מידתי. אני לא חושב שיש מישהו שחושב שקיבלתי את העונש שבאמת מגיע לי ושיש איזשהו קשר בין העונש לבין מה שעשיתי".

"זה לא יום אור", אמר עו"ד נבות תל צור, פרקליטו של סרוב, "אין ספק שמדובר בגזר דין חמור ביותר שאפילו התביעה לא ציפתה לו . נצטרך ללמוד את גזר הדין הזה היטב ולכלכל את המשך הצעדים של סרוב. אני עדיין חושב שהוא ראוי לטפל בחולים ומקומו לא בבית סוהר", הוסיף.

בית המשפט עיכב את ביצוע ההחלטה עד למועד ה-19 באפריל על מנת לאפשר לסנגוריו של סרוב להגיש ערעור לבית המשפט המחוזי.

הראיון המלא עם ד"ר סרוב ישודר ב"אולפו שישי", יום שישי ב-20:00.