מי יעזור לבעלי החיים של מיכל? כ-80 כלבים וחתולים עומדים היום בפני הרדמה, מאחר וצו פינוי מרחף מעל ראשה של מיכל גולן, האישה שמגדלת אותם.

"היום הוא יום הדין", אמרה גולן בראיון לתכנית "מהדורה ראשונה". "בחצות נכנס לתוקפו צו הפינוי ועדיין לא מצאתי מקום חלופי או מקום קבע". גולן אמרה כי אם לא יימצא מקום - אנשי ההוצאה לפועל יגיעו, ייקחו את הכלבים והחתולים, וירדימו אותם.

היא הוסיפה, "15 שנה של עשייה יירדו לטמיון. הכלבים כולם בני 12-14 והם לא בני אימוץ. אני מגדלת ומחזיקה אותם. יש כלבים שנמצאים איתי מגיל חודשיים. כמו שנתתי להם לחיות בכבוד, אני רוצה שהם ימותו בכבוד".

אז איך אפשר לעזור?

הכלבים של מיכל גולן (צילום: חדשות 2)
הכלבים של מיכל גולן | צילום: חדשות 2

"אני מחפשת פנסיון לשבוע שבועיים, כדי לשים אותם שם ולחפש מקום קבע", הסבירה גולן והוסיפה, שבשביל לשכן את הכלבים והחתולים בפנסיון, אם בעלי הפנסיון לא יתנדבו לכך, היא זקוקה לעשרות אלפי שקלים.

כמו כן, היא זקוקה לעזרה בתרומות כדי לבנות מקום קבע. "צריך להפוך את כל המדינה, בעזרתם של אנשים טובים. אני צריכה מקום מבודד, סככה או חממה מבודדת. היום אני בשטח חקלאי, אני לא מפריעה לאף אחד, אני פה 7 שנים. לצערי זה לא הסתדר עם בעלת הנכס".

מיכל הבהירה בראיון כי אם לא יימצא פתרון, מדובר בגזר דין מוות עבור הכלבים והחתולים. "הם יגיעו לתחנת הסגר וירדימו אותם. אני מבקשת את עזרתם של אנשים, אנא עזרו לי להמשיך ולהציל אותם".

לעזרה ולתרומות היכנסו לאתר: www.michal-dogs.com

או התקשרו: 052-3590898

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק