דייל אל-על אושפז בניו יורק. אילוסטרציה (צילום: רויטרס)
דייל מאושפז במצב קריטי. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

דייל בחברת אל-על מאושפז בבית חולים בניו יורק במצב קריטי, כשהוא מונשם ומורדם. הוא סובל ככל הנראה מדלקת קרום המוח שהתפרצה בפתאומיות. הוריו של הצעיר הוטסו לארה"ב על ידי אל-על, והם שוהים ליד מיטתו ומתפללים להחלמתו.

מהפרטים שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט מתברר כי הדייל, בשנות ה-20 לחייו, שכב בחדר בית המלון שלו ללא הכרה במשך שעות ארוכות. בסופו של דבר הוא נמצא על ידי אחייניתו, שקבעה איתו בלובי של בית המלון בו הוא מתאכסן בניו יורק.

לאחר שהיא הבינה שהדייל לא יורד ללובי כפי שקבעו מראש, ואינו עונה לטלפון בחדרו, עלתה קרובת המשפחה אל החדר בליווי אנשי המלון, וכשפתחה את הדלת גילתה את המחזה הקשה: דודה שוכב על הרצפה ללא הכרה.

האחיינית, יחד עם אנשי אל-על, פינו את הדייל באמבולנס לבית חולים בעיר, שם הוא אושפז בטיפול נמרץ כשמצבו מוגדר קריטי, והוא מונשם ומורדם. הרופאים חושדים כי מדובר בהתפרצות פתאומית של דלקת קרום המוח.

הוריו של הדייל הוטסו בבהילות לניו יורק על ידי חברת אל-על והם שוהים כל העת לצד מיטתו בבית החולים.

מ"אל-על" נמסר בתגובה לידיעה כי "אנשי אל-על נמצאים ליד מיטתו של הדייל כל העת ואנו מתפללים לשלומו". ב"אל-על" הוסיפו כי הם מחכים לתוצאות הסופיות של הבדיקות, שיקבעו אם אכן מדובר בדלקת קרום המוח, כדי להחליט אם לקרוא לנוסעים שהיו על המטוס לניו יורק לבוא ולהיבדק. "נפעל לפי ההנחיות הרפואיות המתבקשות", הוסיפו בחברה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק