האוהד אולי הכי מפורסם של הפועל תל אביב, הזמר אריק אינשטיין, חרג הבוקר ממנהגו שלא להתראיין - זאת בעקבות ההישג ההיסטורי של קבוצתו, שזכתה אמש בדאבל על חשבונה של מכבי חיפה.

בראיון הבוקר לניב רסקין בגלי צה"ל, התקשה אינשטיין למצוא את המילים כדי לתאר את הרגשתו לאחר הניצחון, והצליח לומר רק "לא יאומן". אינשטיין הוסיף כי בתחילת הדרך הוא לא היה כל כך אופטימי ונתן רק 10% סיכוי לניצחון של קבוצתו.

אבל יותר מכך, הביע הזמר המפורסם התלהבות רבה מרן קדוש, שוער המשנה של קבוצת בני יהודה, שבזכות יכולתו יוצאת הדופן במשחק מול מכבי חיפה הביא הלכה למעשה את התואר להפועל. "הדבר הראשון שעלה לי בראש הוא שאני רוצה לעשות ניתוח לשינוי מין ולהתחתן עם השוער של בני יהודה, הילד. אמנם יש פער גילאים גדול בינינו, אבל נסתדר", אמר יינשטיין בצחוק גדול, והוסיף שוב: "אני לא זוכר כזו אליפות".

"גם הצורה שזה הושג, יא וואראדי", הוסיף הזמר המאושר. "ראיתי את המשחק בביתי ובמבצרי כמובן. עברתי את מה שכל האוהדים עברו, החמצת פנדל, ואחרי זה השער של בני יהודה... אני לא זוכר דבר כזה, לא להאמין, זה מרגש לאללה".

"השמחה היא שמחה, לשמוח לאידם של אחרים זה לא הקטע, אני רחוק מזה", אמר אינשטיין על העובדה שהאליפות הושגה באיצטדיון טדי, ביתה של בית"ר ירושלים - יריבתה המושבעת של הפועל. "כל הכבוד לבני יהודה. יא אללה, זה לא יאומן".

"פעם אהבנו לצחוק על עצמנו שאנחנו לוזרים, אבל אפשר למחוק את זה - כבר שנים שאנחנו ווינרים", סיכם הזמר.

למי שפיספס: כל השערים מדרמת האליפות