בת אל ויצחק.
בת אל ויצחק. "נתחתן הערב" | צילום: באדיבות המשפחה

בשל הנחיות פיקוד העורף עקב ההסלמה בדרום, בתאל סופר (21) ובן זוגה יצחק בן חמו (27) נאלצו לבטל את החתונה שהייתה אמורה להיערך הערב באולם בצומת כנות שאליה הוזמנו 300 אורחים. כעת הם פונים בפנייה נרגשת לכל מי שיכול לסייע להם - כי הם רוצים להתחתן הערב בכל מחיר - באזור בו לא יהיו אזעקות בחתונה. לבסוף הם הצליחו למצוא אולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השניים סטודנטים שקבעו להתחתן כבר מזמן, והכל כבר מוכן - השמלה, המאפרת והספרית, כולם כבר הגיעו. בשל המצב הביטחוני הם הספיקו לבטל כבר את המלון ששכרו לצורך האירוע באשדוד, ואחי הכלה פועלים כעת על מנת למצוא פתרון מבחינת אולם.

"התחושות בעיקר בלבול גדול, אבל אנחנו סומכים על הקב"ה שהוא ינהל את העניינים", סיפר לחדשות 2 Online יצחק בן חמו החתן. "אנחנו עוד לא יודעים איפה נעשה את החתונה. נבקש מהמוזמנים שיהיו סבלנים ואדיבים ונעביר את המקום למקום אחר שנמצא. אנחנו לא רוצים אזעקות באמצע החופה".

גם הכלה עצמה, עמוסה בטלפונים של אנשים שמציעים עזרה - בטוחה שבסופו של דבר האירוע יצא על הפועל כמתוכנן, באולם אחר: "אנחנו ממש לא הולכים לבטל, אני הולכת להתחתן הערב", סיפרה בתאל שנמצאת בבית הוריה בראשון לציון. "עצוב לי מאוד שזה מה שקרה בגלל המצב הביטחוני אבל אני לא רוצה לוותר".

אמה של הכלה, איווט סופר שיתפה כי אורחים רבים חוששים להגיע לאזור הדרום. "אנו מנסים למצוא אולם במרכז הארץ ומקווים שמישהו יעזור לנו, אני מאוד לחומה ומקווה שהכל יסתדר", אמרה.