בני משפחתו של הפעוט בן ה-3 שנמצא היום מת ברכב ליד ביתו, מתקשים לעכל את גודל האסון שפקד אותם. לאחר שנקבע מותו מאשימים בני המשפחה דווקא את הרשויות באחריות למקרה, שמזניחות לטענתם את אזור המגורים ברמלה.

דודו של הילד, אבו-סוייס נייף, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי רק לפני כשנה מתה אחותו בת ה-8 של הפעוט בנסיבות טרגיות. "מדובר במשפחה גדולה ברמלה. ילדתם של ההורים מתה לפני שנה, הם נשארו עם תינוק בבית. מדובר במקרה כואב מאוד".

"איבדנו היום פעוט בן שלוש באוטו מוזנח בחצר", מספר דודו של הפעוט ומוסיף, "לא צריך להיות באקדמיה כדי לראות מה קורה בשכונה המוזנחת הזאת. זאת רשלנות של הרשויות שלא עושות מספיק.

"תחושה מאוד קשה"

לדברי בן משפחתו של הפעוט, בכל שכונת המגורים בהם הם חיים ברמלה אין אפילו גן משחקים אחד, ולילדי השכונה אין היכן לשחק ולבלות. "למה האפליה הזאת? אני אזרח שמשלם מיסים, למה לילדים שלי אין את הדברים האלה?", שואל נייף.

דודו של הפעוט שחזר את מהלך האירועים שהתרחשו הבוקר. "אחרי חצי שעה שזיהו שהילד אינו נמצא, לקח שעה וחצי לחפש את הילד בחצר. בסוף ילד אחד זיהה אותו בתוך רכב נטוש. התחושה היא מאוד קשה".

בשעות הצהריים הוזעקו כוחות הצלה לאחר שפעוט נמצא ללא הכרה ברכב ברמלה. לאחר מאמצי החייאה רבים נקבע מותו של הפעוט, שככל הנראה ננעל ברכב לאחר ששיחק בו, ונפגע מהחום הכבד ומהמחסור בחמצן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק