זירת התאונה בעכו
זירת התאונה בעכו | צילום: רפעת עכר

יום קטלני בכבישים: גבר בן 77 נהרג בשעות הצהריים (ב') לאחר שנפל מסיבה שאינה ידועה מהקלנועית שבה נסע ברחוב הרב הרצוג בעכו. בסכנין נהרג הולך רגל כבן 65 שנפגע בשעה שחצה במעבר חצייה. מוקדם יותר נהרג רוכב אופניים בן 52 מפגיעת כלי רכב סמוך למחלף לוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 Online

גורמי הצלה שהגיעו למקום מצאו את הגבר שוכב כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק בסמוך לקלנועית. הגבר סבל מחבלה בראשו כתוצאה מהנפילה. "הענקנו לו טיפול רפואי בטח וביצענו פעולות החייאה מתקדמות במשך כ-40 דקות", סיפר פרמדיק מד"א עמוס דדון. זמן קצר לאחר פינויו לבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה ונבדקת האפשרות כי הקשיש נפל מהקלנועית עקב אירוע לבבי.

זירת התאונה בסכנין
זירת התאונה בסכנין | צילום:

זמן קצר לאחר מכן נפגע גבר כבן 65 באורח קשה מאוד מפגיעת רכב בכביש 805 בסכנין. לאחר פינויו לבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. מבדיקה ראשונה עולה כי הגבר נפגע על ידי נהג כבן 20 בשעה שחצה את הכביש במעבר חצייה. הנהג הפוגע חש ברע ופונה לבית החולים במצב קל. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

רוכב אופניים נהרג מפגיעת רכב

ארכיון
התאונה סמוך לצומת אל על | צילום: משה שהם

בשעות הבוקר המוקדמות נמסר למוקד מגן דוד אדום מרחב איילון על רוכב אופניים שנפגע מרכב בכביש 40 לכיוון צפון, בין מחלף לוד לצומת אל על. "כשהגענו למקום, על הכביש הסמוך למעקה הבטיחות שמפריד בין הנתיבים שכב גבר מחוסר הכרה עם פגיעת ראש קשה", סיפר פרמדיק מד"א זיו פרמן.

רוכב אופניים נהרג
רוכב אופניים נהרג | צילום: משה שהם

כוחות ההצלה שהגיעו למקום מצאו את רוכב האופניים כשהוא ללא נשימה וללא דופק ובסמוך אליו אופניו. בתום פעולות החייאה נאלצו הכוחות בשטח לקבוע את מותו. נהג הרכב הפוגע היה נסער מאוד ונבדק במקום, אך לא נזקק לפינוי. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.