צלמו סרטון מקורי למען הצלת מזון  ואולי תזכו בטיסה
צלמו סרטון מקורי למען הצלת מזון ואולי ת | צילום:

שיתוף פעולה של חדשות 2 וארגון לקט ישראל, שנועד להעלות את המודעות לנושא הצלת המזון, יכול לשלוח אתכם לאירופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במסגרת הפרויקט המיוחד, תתקיים תחרות סרטונים בעמוד הפייסבוק של חדשות 2. כל שעליכם לעשות זה לצלם קטע וידיאו מקורי ויצרתי במיוחד למען הצלת מזון, להפיץ לחברים ולבקש מהם להצביע עבורכם.

הסרטון שיקבל את מספר הלייקים הגדול ביותר יזכה בכרטיס טיסה זוגי לאחת מבירות אירופה. בנוסף, קטע הווידיאו שייבחר ע"י ועדת שופטים על מקוריות, יצירתיות, העברת מסרים וערכים בצורה הטובה והברורה ביותר, יזכה באירוח זוגי לשני לילות במלון בישראל.

על מנת להשתתף בתחרות, כנסו לעמוד הפייסבוק של חדשות 2 והקליקו על לשונית התחרות לכל הפרטים. את הסרטונים אפשר לשלוח עד 10 במרס 2013. 

ארגון לקט ישראל תומך בעשרות אלפי אנשים מדי יום באמצעות עמותות סיוע לנזקקים. הארגון מקיים מגוון פעילויות ארציות המבוססות על ניצול עודפי מזון, החל מקטיף בשדות חקלאיים ואיסוף מזון מבושל ואפוי, ועד לתמיכה מקצועית בתחום בטיחות המזון ותזונה נבונה. כל זאת תוך דאגה לשמירה על איכות הסביבה.

"בזמן שמיליארד בני אדם בעולם סובלים מרעב, כ-40% מהמזון המיוצר נזרק בטרם הוא מגיע לצלחת", אומרים ב"לקט ישראל" ומציינים כי בישראל חיים יותר מ-1.8 מיליון אנשים שאינם זוכים לתזונה מספקת, ביניהם יותר מ-850 אלף ילדים. "אנחנו פועלים במטרה למנוע בזבוז עצום שקיים לכל אורך שרשרת האספקה האנושית - מהחקלאים ועד לצרכנים", מדגישים בארגון.