מת בן ה-4 שטבע בצימר ברמת הגולן. ארכיון (צילום: דוברות מד"א)
מת בן ה-4 שטבע בצימר ברמת הגולן. ארכיון | צילום: דוברות מד"א

במרכז הרפואי זיו בצפת מת בצהריים (ב') הילד בן ה-4 שטבע אתמול בבריכה בבית הארחה ביישוב חד נס ברמת הגולן. במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות התאונה הטראגית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול הוזעקו צוותי מגן דוד אדום לבית ההארחה ביישוב וביצע בילד פעולות החייאה ראשוניות. לאחר מאמצי ההחייאה שבוצעו בילד, הצליחו החובשים והפרמדיקים להשיב לו את הדופק. הוא פונה מהמקום בניידת טיפול נמרץ לבית החולים זיו בצפת, כשהוא מורדם ומונשם וכשמצבו מוגדר קשה.

"הפעוט הובא למרכז הרפואי במצב אנוש, כשהוא מונשם ומורדם ולאחר שעבר ניסיונות החייאה ארוכים בשטח", נמסר מבית החולים. "הוא הוכנס מיידית למחלקה לטיפול נמרץ ילדים וטופל על ידי מנהל המחלקה, שלא מש ממיטתו מרגע הגעתו לבית החולים. לאחר מאמצים אינטנסיביים לייצב את מצבו, הוא נפטר".

עו"ד יניב פרץ מסר מטעם בעלי הצימר כי "מרשיי אנשים ישרים העושים למען ביתם ביושר והגינות שנים רבות. כמקובל, כל הנופשים נהנים מתשומת לב פרטית והדוקה 24/7 יחד עם פרטיות מקסימלית. בוצעו תדריכי כניסה מפורטים לכלל האורחים לרבות הוראות השימוש בבריכה ובמתקנים השונים. פעוט בן 5 דורש השגחה לכל הדעות, החוק והפסיקה".

בעלי הצימר מסרו בתגובה כי הם משתתפים בצער המשפחה. מחקירת המשטרה עולה כי במקום היה גדר ושער כנדרש ואין חשד לרשלנות מצד בעלי הצימר.