צפו בסיפורים המעניינים של 5.6 לאורך השנים (צילום: חדשות 2)
מותו של הפצוע מוקם במקום | צילום: חדשות 2

3 הרוגים בתאונות דרכים מאז הלילה: גבר בן 70 נהרג בצהריים (ד') מפגיעת משאית בעת שחצה את הכביש בחולון בעזרת קלנועית. הוא נפצע קשה מאוד, והצוות רפואי נאלץ לקבוע את מותו במקום. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה התרחשה בסמוך לשעה 12:45 ברחוב הבנאי באזור התעשייה של חולון. עומסי תנועה הורגשו באזור בעקבות התאונה. "במרכז הכביש שכב בן 70 ללא הכרה או דופק עם פגיעה רב מערכתית", סיפר חובש מד"א שהגיע למקום. "לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בשטח. נהג המשאית, בן 40, קיבל טיפול רפואי ראשוני בשטח והוא פונה לבית החולים".

במקביל, גבר כבן 40 נהרג מפגיעת רכב בכביש שש חוצה ישראל סמוך למחלף עירון לכיוון צפון, לאחר שיצא מרכבו. פרמדיקים של מד"א קבעו מותו של הגבר במקום. "על הכביש שכב גבר כבן 40 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית, הפציעות שלו היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו", סיפר פאראמדיק מד"א מיכאל קיומוב. "אזרחים שהיו במקום סיפרו שהפצוע עמד בסמוך לרכבו בשוליים כשנפגע מרכב חולף בכביש המהיר".

מוקדם יותר היום נהרג רוכב אופנוע בן 18 בכניסה לכפר מראר שבגליל התחתון לאחר שככל הנראה החליק. המשטרה בודקת חשד לפיו הצעיר נהג באופנוע ללא רישיון. החובש שטיפל בצעיר הוא שכנו, אותו זיהה בזירה.

"על הכביש היה שרוע צעיר כשהוא מחוסר הכרה, זיהיתי שמדובר באחד מהשכנים שלי", סיפר החובש. "הוא היה ללא נשימה וללא דופק כשהוא סובל מחבלות בראש ובפנים. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני והתחלתי בפעולות החייאה, בדרך לבית החולים הפרמדיק נאלץ לקבוע את מותו".