בתכנית "שש עם עודד בן עמי", התפתח עימות בין אלי הורביץ, מקים חברת "טבע" ובין סתו שפיר, ממובילות מחאת האוהלים. בעוד הורביץ צידד בצעדים שנתניהו רוצה לנקוט בהם, שפיר הגיבה בטענה שהממשלה הפסיקה להקשיב את העם ויש להחליפה.

"ראש הממשלה צריך לעשות את מה שהוא עושה, שילך קדימה", אמר הורביץ בפתח דבריו, "אין לו תקציב לכסות את הכל, הוא צריך להתייחס מצד אחד לאותנטיות של הדמוקרטיה, מרגשת מעודדת ונפלאה, אבל צריך להזכיר לסתו, בסופו של דבר, יש לנו משטר ייצוגי", לדברי הורביץ, "לא את ולא אני יכולים להחליט. יש ממשלה, יש כנסת, יש בירוקרטיה והם צריכים להחליט. אנחנו צריכים להשפיע, אבל לזכור שההחלטה היא שלהם ואנחנו נבוא לידי ביטוי בקלפי".

שפיר הגיבה ואמרה: "ראש הממשלה הצליח לעשות משהו אחד טוב, וזה לאחד את העם סביב מטרה אחת, מעולם לא ראיתי דבר כזה", אמרה שפיר, "נכון שאנחנו לא מחליטים, ואנחנו רק משפיעים, אבל אם אנחנו רוצים משהו והממשלה מתנגדת לו, הממשלה לא יכולה להמשיך להיות הממשלה שלנו", דברי שפיר.

"עם כל זה שאינני תומך בראש הממשלה הנוכחי", הגיב הורביץ, "אני מוכרח לומר שלפחות דבר אחד מובן לו: אם הוא יצליח לנצל את חלון ההזדמנויות שניתן לעם ישראל, בתכנית כלכלית מצוינת שהצליחה ואנחנו יושבים היום על 'הר' של כסף, אם הוא יבין את זה, היום אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להיות נדיבים מצד אחד וקפדנים מצד שני, בהוצאות, ברמות המוסר, ובאחריות הציבורית", הסביר הורביץ.

שפיר הגיבה לדבריו ואמרה: "איך ייתכן שיש 'הר' של כסף ומשום מה עדיין הפערים החברתיים במדינה כל כך גדולים ואף אחד לא רואה שקל?" שאלה שפיר. בתגובה, ענה לה הורביץ כי הפער אינו כל כך משמעותי: "חביבתי זה לא רציני, יש יותר מדי הקצנה שמאלית", לדבריו.

שפיר דווקא מחתה על השיוך הפוליטי שנתן הורביץ למחאה ואמרה: "השימוש במושגים ימין ושמאל בדבר הזה, כשאנשים מצניעים את הקיצוניות שלהם בשני הצדדים, זו פעם ראשונה שדבר כזה קורה, אני חושבת שמגיע לזה קצת הערכה", אמרה שפיר. הורביץ השיב: "אני נותן לזה הערכה, אבל גם ביקורת", ושפיר ענתה לו בתגובה: "אז בוא להשמיע את המחאה באוהל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק