הנהגת שפגעה היום בבוקר בילד בן 6 בירושלים וחשודה בגרימה למותו שוחררה היום בשעות אחר הצהריים לביתה בתנאים מגבילים, וזאת על פי בקשת המשטרה. הנהגת שוחררה בערבות של 10,000 שקלים, דרכונה ורישיונה הבינלאומי הופקדו בכספת והוטל עליה צו איסור יציאה מהארץ.

במקביל, הסתיים הניתוח של הילדה בת ה-5, אחותו של הילד שנהרג, שנפצעה קשה בתאונה. עם זאת, עדיין נשקפת סכנה לחייה. בתאונה הקטלנית נפצעו גם אביהם של האחים, שנפגע באורח קל, וגבר נוסף בשנות ה-60 לחייו שנפגע קל גם הוא.

"אנחנו עדיין בהלם ומנסים לאסוף את עצמנו ממה שקרה", אמרו היום בני המשפחה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. בני המשפחה נמצאים כל הזמן ליד מיטותיהם של הפצועים ומחכים לשיפור במצבה של בת ה-5.

בתחילה היה חשש כי מדובר בפיגוע

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי התאונה קרתה כשהנפגעים עמדו על מדרכה בעיר כששני רכבים פגעו בהם. מוקדם יותר עלה כי הנהגת הפוגעת היא עובדת דיפלומטית בקונסוליה הצרפתית בעיר.

התאונה אירעה ברחוב הנביאים בעיר, כאשר רכב ניסה לבצע עקיפה והתנגש ברכב אחר. כתוצאה מההתנגשות, עלה אחד הרכבים על המדרכה ופגע בבן ה-60. ככל הנראה, כתוצאה מהבהלה, עלה גם הרכב השני בשגגה על המדרכה - ופגע באב ובשני בניו.

בתחילה, היה חשש שמדובר בפיגוע או בפגיעה מכוונת של נהג מכונית בהולכי רגל, אך החשד הוזם מהר מאוד כשהתברר שמדובר בתאונת דרכים. הפצועים פונו עצמאית לבית החולים ביקור חולים הסמוך למקום התאונה, ומשם הועברו לבית החולים הדסה עין כרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק