פגישת קרי-נתניהו תיצור שיבושים (צילום: ניר דבורי, חדשות 2)
פגישת קרי-נתניהו תיצור שיבושים | צילום: ניר דבורי, חדשות 2

שיבושי תנועה בעקבות הגעת מזכיר המדינה האמריקני קרי לפגישה עם נתניהו: כביש מספר 1, בין ירושלים לתל אביב, ייחסם לסירוגין במהלך היום ותיאסר תנועת כלי רכב כבדים בכביש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאגף התנועה במשטרה נמסר כי הכביש ייסגר לתנועה בין השעות 11:15-12:15 לכיוון ירושלים, עם הגעתו של קרי ונסיעתו לירושלים. בין השעות 16:00-17:00 ייסגר הכביש לתנועה לכיוון תל אביב.

תנועת כלי רכב כבד בכביש 1 לכיוון מזרח - ירושלים - מזרחה לא תותר החל מהשעה 10:45, וכלי הרכב הכבדים יופנו לכביש 443. שוטרי אגף התנועה מבהירים כי "יעשו כל שניתן כדי לצמצם את הפגיעה בשגרת הנסיעה של ציבור הנהגים".

מחלקת המדינה האמריקנית הודיעה אתמול (שבת) על ביקורו של קרי. דוברת מחלקת המדינה, ג'ן פסקי, אמרה כי "מטרת הביקור היא קיום דיון מעמיק עם ראש הממשלה נתניהו לגבי המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים". פסקי הוסיפה כי "קרי ונתניהו יתמקדו גם בהתפתחויות בנושא הסורי".

קרי נפגש עם יו"ר הרשות אבו מאזן ביום שני האחרון בלונדון בנוגע למשא ומתן, ושהה בימים האחרונים בז'נבה, שם נועד עם שר החוץ הרוסי לברוב על מנת להגיע מהסכמה לגבי פירוק סוריה מנשקה הכימי. לאחר ביקורו הקצר בישראל, יטוס קרי בהמשך היום לפריז, על מנת להיפגש עם שרי החוץ של צרפת, בריטניה וערב הסעודית. מחר יחזור קרי לוושינגטון, בסיום מסע הדילוגים הארוך.