תאונת דרכים קטלנית בכביש 6: נערה בת 13 נהרגה בשעות הצהריים ואמה נפצעה קשה בתאונה בכביש חוצה ישראל, ליד קיבוץ נחשונים. צוותי מד"א שהוזנקו למקום לא הצליחו להציל את הנערה שנפצעה אנוש, ונאלצו לקבוע את מותה.

ארבעה אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א הוזנקו סמוך לשעה 11:30 לדיווח על תאונת דרכים בכביש חוצה ישראל, ליד קיבוץ נחשונים לכיוון בן-שמן. "כשהגענו למקום ראינו את מכונית שהתהפכה על הגג - מראה קשה", סיפר לערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט בנצקי אילן, פרמדיק מד"א ירקון.

הצוותים הרפואיים החלו לבצע בנערה פעולות החייאה, שלמרבה הצער לא צלחו והם נאלצו, כאמור, לקבוע את מותה. "לא יכולנו לעזור לנערה שמתה מפצעיה במקום", סיפר אילן. אמה של הנערה, בת 43 נפצעה קשה, ולאחר טיפול שקיבלה במקום הועברה להמשך טיפול בבית החולים בילינסון בפתח תקווה. פצוע נוסף, באורח בינוני פונה לבית החולים השרון.

שני הרוגים בחבל לכיש

מוקדם יותר היום דיווחנו על תאונה קטלנית אחרת באזור חבל לכיש, בה קיפחו את חייהם שני בני אדם בשנות ה-40 לחייהם. צוותי מד"א שהגיעו למקום התאונה נאלצו לקבוע את מותם של השניים, שעדיין לכודים במכוניתם.

סמוך לשעה 06:16 נמסר למוקד מד"א מרחב לכיש על לכודים במכונית בצד הכביש בין קיבוץ ברור חיל למושב חלץ שבצפון הנגב. הצוותים הרפואיים שהגיעו למקום נאלצו, כאמור, לקבוע את מותם של נוסעי המכונית, והחלו לחלץ את גופותיהם.

ממשטרת התנועה נמסר כי מכונית מסוג מאזדה סטתה, מסיבה שאינה ברורה, לתעלה בשולי הכביש, התהפכה והתנגשה בעוצמה בעץ.

בבית החולים איכילוב בתל אביב ממשיכה להילחם על חייה בר בלפר, כתבת גלי צה"ל בת 19, שנפצעה שלשום באורח אנוש בתאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים במחלף קרן קיימת לישראל בנתיבי איילון. אמש נמסר מבית החולים כי חל שיפור קל במצבה של בלפר.

רמי מילר, פרמדיק של מגן דוד אדום שהגיע לזירת התאונה, סיפר לערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט כי הצעירה נפגעה בראשה ואיבדה את הכרתה. "הגעתי כשלוש דקות לאחר שהתרחשה התאונה, ראיתי שני רכבים שהתנגשו בתאונה חזית-אחור", סיפר מילר שיחד עם חובש ורופא שהגיעו למקום העניק לה טיפול ראשוני. "החדרנו עירוי וביצענו בה פעולות החייאה, עד שהגיעה ניידת של מד"א שפינתה אותה לאיכילוב", סיפר מילר.

ילד בן 4 נפצע קשה בתאונת "פגע וברח" באבו גוש