במשך שעות עסוקים חוקרי המשטרה ובוחני התנועה בניסיון לפענח את נסיבות האירוע שהתרחש בצהריים בפרדס חנה, שבמרכזו נמצאה מוטלת על המדרכה נערה בת 15 שנפצעה קשה במה שתחילה נראה כמו תאונת פגע וברח.

בסביבות 13:45 נפגעה הנערה, תלמידה במדרשה מקומית, מרכב שנהגו הצליח להימלט מהמקום מבלי להשאיר עקבות. אחד המורים במוסד הבחין בצעירה שוטטת דם וחש לעזרתה. הוא הזעיק למקום את צוותי מד"א, שפינו אותה כשהיא סובלת מפגיעות ראש לבית החולים "הלל יפה" בחדרה.

אלא שכעת, בעקבות ממצאים שונים בזירה, מנסים החוקרים להבין האם מדובר בתאונת דרכים או באירוע פלילי חמור - כמו ניסיון אונס - שמהלכו השתבש והסתיים בהשלכת הנערה ופציעתה אל מחוץ לרכב.

אחת העובדות הבולטות ביותר במקום האירוע הוא התמשכות הזירה לאורך כמה מאות מטרים. באחת הנקודות לאורך מסלול הנסיעה המסתמן נמצאו משקפיה של הנערה, ובמקום אחר נעלייה וכתמי דמה.

ממצאים אלו הם שמגבירים את החשש כי מדובר דווקא באירוע פלילי חמור וייתכן שאף ביטחוני - שביצועו נקלע לקשיים והסתיים במה שנראה כמו תאונת דרכים.

בינתיים, ממתינים קרובי משפחתה של הצעירה בבית החולים ומצפים לבשורות על שיפור במצבה. הרופאים שמטפלים בה אמרו כי פגיעת הראש שנגרמה לה אינה קשה כל כך, ועל כך צפוי שיפור במצבה עוד בשעות הלילה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק