עלייה במפלס הכנרת (צילום: חדשות 2)
חשש לחיי צעירה שנסחפה בכנרת. ארכיון | צילום: חדשות 2

חשש לטביעה בכנרת: שלושה צעירים שבילו על מזרון ים בכנרת נסחפו ללב האגם והתהפכו. שניים מהם הצליחו לשחות חזרה לחוף, אבל צעירה נוספת שהייתה עימם - טרם אותרה ויש חשש כבד לחייה.

צוותי חיפוש ומתנדבים של יחידת הצוללנים של המחוז הצפוני במשטרה מנסים לאתר צעירה בת 25 שנסחפה היום עם שני חבריה בחוף ברניקי בכנרת. ספינות של השיטור הימי איתרו את המזרון וממשיכים בחיפושים אחר הצעירה, תושבת טבריה.

מהמשטרה נמסר כי החיפושים נערכים באזור הטביעה במרכז הכנרת, בעומק של כ-17 מטר. עם הרדת החשיכה נמשכים החיפושים. יחידת הצוללנים ממשיכה בסריקות לאורך החוף מלווה בספינת שיטור ימי ושוטרי התחנה.

צוללת הצילה שחיין מטביעה

אנשי צוללת חיל הים ששייטו שבוע שעבר במהלך פעילות שגרתית במימי מפרץ חיפה הצילו שחיין שעמד לטבוע. כ-5 מייל מהחוף, הבחינה לפתע צוללת של החיל - שהייתה כבר בדרכה בחזרה לנמל ועלתה מעל לפני המים - באדם במים שמפגין סימני מצוקה.

לוחמי חיל הים לא היססו, זינקו למים והצילו את השחיין, שהיה כבר במצב תשוש. השחיין הועלה על גבי הצוללת וחובש העניק לו טיפול רפואי ראשוני עד שמצבו התייצב. כלי שיט נוסף של חיל הים הוזנק למקום והעביר את השחיין לבסיס צבאי בצפון - משם הוא הועבר להמשך טיפול רפואי בבית החולים.