הסערה הגדולה שהגיעה לאזורנו ממשיכה לגרום נזק רב לרכוש: הרוחות העזות עוקרות עצים, עמודי חשמל - ואפילו דלתות של בנייני מגורים.

ליאור בן 26 מתל אביב התעורר הבוקר וגילה שדלת הבניין בו הוא מתגורר ברחוב בוגרשוב בעיר, פשוט נעקרה ממקומה. "הייתה רוח מאוד חזקה כל הבוקר, וכשירדתי בחדר המדרגות ראיתי שהדלת כולה נפלה ומחצה קטנוע שחנה סמוך אליה.

זה היה יכול להיגמר בצורה הרבה יותר גרועה". בנוסף סיפר ליאור כי חלון המטבח בדירתו התנפץ לרסיסים כתוצאה ממשבי הרוח העזים.

נעדר בחוף סירונית

דלת נעקרה ברחוב בוגרשוב בת"א. היום (צילום: חדשות2)
דלת בניין ברחוב בוגרשוב בת"א. היום | צילום: חדשות2

בחוף סירונית בנתניה הופסקו החיפושים שהחלו, בעקבות דיווחים שהתקבלו על אדם שעמד על צוק והשקיף על הים הסוער. ככל הנראה גל פגע בצוק עליו הוא עמד, הוא מעד ונפל. בשל מזג האוויר הקשה הפסיקו כוחות הביטחון את הסריקות אחריו.

לחדר המיון במרכז הרפואי "זיו" בצפת שני ילדים, בני ארבע וחמש מירושלים, שאצבע אחת של כל אחד מהם נכרתה לאחר שדלת נסגרה על ידיהם. זאת, בעקבות הרוחות העזות באזור מירון, שם התארחו משפחותיהן של שני הילדים.

דודי שמש נעקרו בחיפה, עמוד חשמל קרס באילת

בטבריה נפצעו קל כמה בני אדם, ובהם קשישה בת 80 משברי זכוכית, בעקבות התנפצותו של חלון ב"חמי טבריה". החלון התנפץ אל תוך אחת הבריכות, כתוצאה מהרוחות העזות. הקשישה פונתה לבית החולים "פוריה" בעיר, על ידי צוות מד"א ירדן שהוזעק למקום.

באילת קרס בשעות הבוקר עמוד חשמל, בסמוך למלון "אדומית" בעיר, מבלי שדווח על נפגעים. מחברת החשמל נמסר כי לא נגרמו הפסקות חשמל בעקבות הקריסה. ברחוב ההגנה בחיפה דווח על עקירתם של מספר דודי שמש כתוצאה מהרוח. אין נפגעים באירוע. במקביל, דווח על מספר הפסקות חשמל באזור רמת גן בעקבות מזג האוויר, כך בחברת החשמל הצליחו לתקן את התקלות.

בתאונת דרכים שאירעה באזור באר שבע, היו מעורבים שבעה כלי רכב. התאונה נגרמה ככל הנראה מראות לקויה. לא נמסר על נפגעים בתאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים על מזג האוויר? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק