הקבוצה חושדת כי הימר על משחקים (צילום: ערוץ הספורט)
הקבוצה חושדת כי הימר על משחקים | צילום: ערוץ הספורט

פרשת החשד להימורים בלתי חוקיים בליגת העל מסתעפת: הכדורגלן מאיר גבאי, שחקן עירוני רמת השרון, לא התייצב היום (א') לבדיקת הפוליגרף במשרד החקירות, לאחר שאתמול הודח מהקבוצה בעקבות חשד יו"ר הקבוצה כי הימר על משחקים. בנוסף, שחקן הקבוצה בעבר זומן לחקירה בחשד למעורבות בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בלם עירוני רמת השרון, מאיר גבאי, הוזמן היום פעם נוספת למשרדי חברת החקירות וייצמן יער שעובדת מול ההתאחדות לכדורגל. גבאי אמור היה לעבור בדיקת פוליגרף שתשפוך אור על החשד שעלה בקבוצתו, אך השחקן החליט שלא להתייצב לבדיקה.

בחברת החקירות וייצמן יער חושדים שבעצת עורך דינו, גבאי מתכוון לבצע קודם כל בדיקת פוליגרף פרטית, ולכן לא הופיע לבדיקה. בקבוצה, שממוקמת בתחתית ליגת העל, קיבלו מידע לפיו כמה שחקנים שקועים לכאורה בחובות בשל הימורים בלתי חוקיים, ולכן פנו להתאחדות ולחברת וייצמן יער.

אתמול שוחרר השחקן מהקבוצה

יו"ר הקבוצה, דני לאופר, לא חיכה לתוצאות הבדיקה והודיע כבר אתמול לגבאי כי הוא משוחרר מהקבוצה לאור ההבנה של המועדון שהוא מהמר באופן בלתי חוקי לכאורה. השחקן עצמו בודק כעת את האופציות המשפטיות העומדות לפניו.

בתוך כך, שחקן נוסף ששיתף פעולה עם גבאי ברמת השרון, עשהאל בן שבת, זומן גם הוא לחברת החקירות. הבלם כבר סיים את דרכו בקבוצה ויצא לאחרונה להתרשמות בקבוצה מהליגה היוונית.