דפנה בר ציון, שנרצחה אמש על פי החשד בידי בן זוגה לשעבר בדירה בדרום תל אביב, הובאה בצהריים (שישי) למנוחות בבית העלמין ירקונים ליד פתח תקווה. חברת המשפחה ספדה לה: "נעשה הכל כדי להמשיך את השיר שלך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאות מכרים, חברים ובני משפחה הגיעו כדי להיפרד מדפנה. "בדרכך עכשיו למעלה את מסתכלת ואוהבת אותנו ולא מבינה למה אנחנו כל כך כואבים", אמרה חברתה מעל קברה. "נעשה כל שאנחנו יכולים כדי להמשיך את השיר, השמחה והתשוקה שלך. היית כמו פרפר שעובר מפרח לפרח שאוסף את הצוף של החיים".

"כתבנו שיר ביחד, שלדים בארון קראנו לו", סיפרה חברה אחרת. " ... (החשוד ברצח) הוא השלד בארון שלך, שלד שהלך וגדל. יימח שמו וזכרו".

הוכתה למוות בדירת בן הזוג לשעבר

בר ציון בת ה-50 הייתה בעברה זמרת רוק והוציאה מספר אלבומים. בשנות ה-80 הקימה הרכב בשם "מטרופולין", שהופיע במספר מועדונים בתל אביב, אך לא זכה להצלחה רבה. בסוף שנות ה-90 הוציאה בר ציון שני אלבומים, שכמה סינגלים מהם זכו להשמעות רבות בתחנות הרדיו. כמו כן, בבעלותה היו מספר מקומות בילוי בתל אביב ובהם מסעדת סוזנה בנווה צדק.

בני משפחתה של בר ציון החלו לדאוג לה כבר משעות הצהריים אתמול. בשעה 16:00 אף יצרו בני המשפחה קשר עם המשטרה, דיווחו כי אינם מצליחים להשיג אותה וכי ישנו חשש לביטחונה. במשטרה פתחו בחיפושים אחריה, ומספר שעות לאחר מכן איתרו את רכבה בקרבת דירתו של מי שעד לא מזמן היה בן זוגה.

סמוך לשעה 19:30 הגיעה בתה של בר ציון אל דירתו של בן זוגה לשעבר, שם מצאה את גופתה מוטלת ועליה סימני אלימות קשים. לצוותי מד"א שהוזעקו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה.