זירת הפיצוץ ביפו (צילום: דוברות מחוז תל אביב)
זירת הפיצוץ ביפו | צילום: דוברות מחוז תל אביב

גבר בן 35 נכווה קשות בפיצוץ שאירע היום (שבת) בדירתו ברחוב רזיאל ביפו. מחקירה ראשונה עולה כי הפיצוץ נגרם עקב התלקחות של גז בישול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרמדיקים של מגן דוד אדום, שהוזעקו למקום, העניקו לו טיפול רפואי ראשוני. לאחר, פינו אותו לבית החולים איכילוב בעיר במצב קשה, כשהוא מורדם ומונשם וסובל מכוויות בכל חלקי גופו. בעקבות הפיצוץ נגרם נזק רב למקום. כוחות משטרה שהוזעקו למקום חסמו מספר רחובות סמוכים לזירה ביניהם שדרות ירושלים ומספר רחובות מדרום לרחוב רזיאל.

נזק רב נגרם למקום (צילום: מתן חצרוני, חדשות 2)
נזק רב נגרם למקום | צילום: מתן חצרוני, חדשות 2

מכבאות מחוז תל אביב נמסר שהפיצוץ ככל הנראה אירע כתוצאה מדליפת גז. ניצוץ שניצת לאחריו הביא להידלקות הגז שדלף וגרם לפיצוץ העז שהחריב את הדירה. צוותי כבאות רבים הגיעו למקום לטיפול בשריפה וכעת חוקר שריפות פתח בחקירת נסיבות המקרה.‎

לפני 6 חודשים: בן 60 נהרג בת"א בפיצוץ שנגרם מגז שדלף

בחודש יוני האחרון נהרג גבר כבן 60 בפיצוץ גז בדירתו ברחוב חובבי ציון בתל אביב. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום החלו לטפל בו, אך הוא מת מפצעיו לאחר מספר דקות כתוצאה מהכוויות הרבות על גופו. מכבי האש שהגיעו למקום השתלטו על הדליקה שפרצה בדירה, ואנשי מד"א החלו לטפל בפצוע שחולץ מהדירה הבוערת.

מכבי האש שחקרו את האירוע גילו שמקור הפיצוץ היה בכיריים של התנור בדירה. ייתכן שהמקור לכך הוא דליפת גז או שברז הגז נותר פתוח זמן רב, וזה גרם לפיצוץ הקטלני.