חשש לחייהם של שני נערים במעיין עין סוכות שבצפון בקעת הירדן: משטרת יהודה ושומרון הודיעה כי מצאה באזור השעה 7:00 ציוד של שני נערים בסמוך למעיין. המשטרה בודקת את החשד לפיו נכנסו הנערים למעיין וטבעו.

עד כה לא הגיעה למשטרה כל תלונה על היעדרות של מטיילים, אולם שני תרמילים ומזון נמצאו סמוך למעיין העלו חשש שיתכן וישנם מטיילים שנעלמו. 

רשף משנה ג'קי בנימיני משירותי הכבאות ביהודה ושומרון אמר לחדשות 2 כי בעקבות מסירת ההודעה מהמשטרה הוזעקו למקום יחידת צוללנים ויחידות חילוץ משטרתיות, שמחפשים אחר הנערים.

מעיין "עין סוכות" בבקעת הירדן (צילום: "המעיינות")
מעיין עין סוכות. חשש לחיי שני נערים | צילום: "המעיינות"
"אנחנו לא בטוחים לגמרי שהם בתוך האגם, אבל מכיוון שהציוד האישי שלהם נמצא בסמוך למקום, אנחנו בהחלט חוששים לחייהם", סיפר בנימיני. "מצאנו ציוד מלא, אוכל, מים, תיקים וכיפות. הפעלנו את היחידה המיוחדת לחיפושים. בשלב זה מתארגנים לכניסה למים כדי לחפש אם הנעדרים נמצאים בתוך האגם הזה".

במקביל, התחדשו הבוקר נמשכים החיפושים הנרחבים אחרי גבר בשנות ה-30 לחייו שיצא לצלול באשדוד. כוחות משטרה בסיוע שיטור ימי ומסוק עורכים חיפושים סמוך לאשדוד אחר האיש, שנכנס לצלילה ולא שב. סירת הקיאק שבה שט נמצאה הפוכה בים, וכעת נערכים אחריו חיפושים תוך חשש כבד לחייו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק