האם והבת נהרגו בתאונה הקטלנית, הבן בסכנת חיים: מצבו של איתי רימל בן ה-12 שנפצע בתאונת הדרכים הקשה בכביש 443 בלילה שבין שבת לראשון, מוסיף להיות אנוש גם היום (שני).

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

איתי סובל מפגיעה רב מערכתית ופגיעת ראש מהן הוא סובל ושבעקבותיהן קיימת סכנה לחייו. מצבו של אפרים רימל, אב המשפחה, שנפצע אף הוא בתאונה – מוסיף להיות קשה.

מעצרו של הנהג צפוי להיות מוארך היום בהיעדרו, עקב היותו פצוע. המשטרה ממשיכה בחקירת הנהג, שנעצר בבית החולים לאחר שהתאושש: טרם נגבו עדויות מעדי ראייה. בידי החוקרים גם אין תיעוד כלשהו מהתאונה - לא ממצלמות אבטחה ולא ממצלמות רמזור.

ציפי רימל ובתה נועם רחל שנהרגו בתאונה בגבעת זאב
ציפי רימל ז"ל, בתה התינוקת נעם רחל ז"ל והבעל הפצוע אפרים | צילום: באדיבות המשפחה

בדמו של הנהג לא מצא אלכוהול, במשטרה עדיין ממתינים לתוצאות בדיקת הסמים - אך לפי ההערכה לא יהיה ניתן ללמוד ממנה דבר על מצב הנהג בעת התאונה, מכיוון שקיבל משככי כאבים וסמי הרגעה עוד בזירת התאונה. 

השיחה למוקד מד"א: "יש פה אישה לא בהכרה ותינוק שלא מגיב" 

התאונה הקטלנית שבה נהרגו ציפי רימל בת ה-35 ובתה נעם רחל, שהייתה בת שלושה שבועות בלבד, אירעה דקות אחרי חצות בצומת גבעת זאב בכביש 443. השיחה למוקד מד"א, שבוצעה שניות לאחר התאונה, פורסמה אתמול (ראשון) במהדורה המרכזית. החקירה המורכבת של האירוע בעיצומה, אך בשלב זה עדיין לא ברור אם רכבה של משפחת רימל סטה מנתיבו בשניות שקדמו לתאונה.

בשיחה נשמעת עדת ראייה אומרת: "הייתה פה הרגע תאונה של שני כלי רכב, נורא רצינית. יש פה ריח של דלק, יש פה אישה שלא נראית בהכרה, יש פה תינוק שלא מגיב". במוקד שאלו אם התינוק זז.

לאחר מכן התברר כי מדובר בתינוקת בת פחות מחודש, ולאחר מאמצי החייאה נקבע מותה. גם האם מתה מפצעיה, בעוד האב אפרים והאח איתי נפצעו קשה – וכך גם הנהג הפוגע, בן 18 ממזרח ירושלים, שהגיע לצומת במהירות מופרזת ופגע ברכבה של משפחת רימל.