הקטל בכבישים נמשך: בתאונת דרכים קטלנית שהתרחשה הלילה בכביש חטיבת הנגב בבאר שבע נהרגו שני בני אדם, ושניים נוספים נפצעו קשה. מסיבה שאינה ברורה, התהפך הרכב לתעלה בצידי הכביש שבין צומת חטיבת הנגב לצומת חוות רם.

כוחות גדולים של מגן דוד אדום הגיעו למקום והחישו את שני הפצועים לבית החולים סורוקה בבאר שבע. בוחני אגף התנועה ממשיכים לחקור את נסיבות התאונה.

בתחילה, בשל חוסר הבהירות לגבי מספר האנשים ששהו ברכב, דיווח מד"א על שלושה בני אדם שנהרגו וכי ישנו סיכוי שאדם נוסף נלכד תחת הריסות הרכב, אולם בסריקה שנערכה במקום התגלה לבסוף כי ברכב נסעו ארבעה בני אדם, כולם גברים בשנות ה-30 לחייהם.

רשף גרשון קלימי מפקד שירותי כבאות והצלה בב"ש סיפר לחדשות 2 על פעולות החילוץ: "חילצנו מתוך ההרכב שני לכודים פצועים ועוד שני לכודים, שלצערנו מותם נקבע בשטח על ידי צוות מד"א. הרכב היה מעוך, וזה אילץ אותנו להשתמש בציוד רב מכיוון שהחילוץ היה מורכב".

התהפך עם אופנועו - ונהרג

אדם נוסף נהרג אתמול בתאונת דרכים, לאחר שהתהפך עם אופנועו בכביש 6 סמוך למחלף נחשונים. צוות של מד"א ירקון הגיע למקום וניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו.

בתאונת דרכים נוספת שאירעה אתמול נפצע נער בן 16 קשה, לאחר שרכב פגע בו שעה שרכב על אופניו בכפר טובא-זנגריה שבגליל העליון. צוות של מד"א פינה אותו במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה והרופאים שם ממשיכים להילחם על חייו.

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק