נער בן 16 נפצע לפנות בוקר באורח קשה כשנפל מגג בניין בתל אביב. מחקירת המשטרה עולה כי הנער שיחק במשחק הנקרא "פארקור".

המשחק "פארקור", בו קופצים המשתתפים בין בניינים מגג לגג הפך למשחק פופולארי בנוף האורבני. הנער ששיחק עם חבריו במשחק המסוכן, כנראה נכשל בניסיון לקפוץ מהגג ונפל מגובה שמונה מטרים.

צוות מד"א שהוזעק למקום מצא את הנער פגוע בכל חלקי גופו כשהוא לא בהכרה מלאה וסובל מפגיעת ראש. הפצוע טופל במקום ולאחר מכן פונה לבית החולים תל השומר בעיר

 לא פעם ראשונה: צעיר בן 20 נהרג מהמשחק

ביוני שנה שעברה נער בן 16 נפל מגג בית ספר בשדרות ונפצע קשה כששיחק עם חבריו בקפיצה בין גגות. הנער עוכב בעבר לחקירה על ידי המשטרה והוזהר מהסכנה שבשעשוע שהוא וחבריו מצאו לעצמם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

באוקטובר 2008 המשחק גבה מחיר כבד. צעיר כבן 20 שיחק ב"פארקור" יחד עם חבריו בקניון לא פעיל ברחוב נורדאו באשדוד. הצעיר ככל הנראה קפץ מעל תקרת זכוכית, אולם מעד ונפל. הוא נפגע באורח אנוש ופונה לבית החולים קפלן ברחובות, אך נפטר מפצעיו בדרכו לבית החולים.

"כאשר הגענו למקום מצאנו את הצעיר שוכב על הרצפה בתוך שלולית דם, כשהוא סובל מפגיעת ראש חמורה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט יוסי לנדאו, קמב"צ לכיש בארגון זק"א. "ליד הצעיר היו שלושה מחבריו שסיפרו כי קפצו על הגג, כשלפתע התרסק החלק עליו עמד הצעיר והוא צנח מגובה של כ-8 מטרים".