גופתה של שמחה תירם בת ה-75 נמצאה הבוקר בבית בחדרה לאחר שתקרת המבנה קרסה כתוצאה מפיצוץ של בלון גז. כוחות חילוץ רבים הגיעו למקום בעקבות דיווח על פיצוץ עז שגרם להתמוטטות התקרה כולה בבית שבו מתגורר זוג מבוגר, וחילצו משם את גופתה. בן זוגה של האישה לא שהה בזמן הפיצוץ בבית, ולא נפגע.

בעלה של ההרוגה (צילום: חדשות 2)
בעלה של ההרוגה מקבל את הבשורה הטרגית, הב | צילום: חדשות 2

כשבעלה של תירם שב לביתו סמוך לשעה 9:00, הוא הבחין במחזה הקשה של הבית ההרוס ובכוחות ההצלה הרבים שפעלו במקום. שוטרים שהיו במקום לקחו אותו הצידה כדי לבשר לו את הטרגדיה שאירעה, אולם לא היה צורך במילים רבות נוכח המראות הקשים.

ההרוגה באסון: שמחה תירם (צילום: רפרודוקציה)
ההרוגה באסון: שמחה תירם | צילום: רפרודוקציה

הפיצוץ שאירע בבית פרטי חד קומתי ברחוב חטיבת כרמלי, נגרם ככל הנראה כתוצאה מפיצוץ של בלון גז, או דליפת גז שנדלק כתוצאה מניצוץ. כתוצאה מהפיצוץ שהחריד את הרחוב, פרצה דליקה במקום. בשלב זה טרם התקבל אישור רשמי לסיבת הפיצוץ.

הפיצוץ גרם לשריפה במבנה

_OBJ

בנוסף להריסות, כוחות ההצלה התמודדו גם עם אדי השריפה, שנפלטים ממבנה האסבסט - חומר שידוע כגורם מסרטן. "התקרה קרסה בשלמותה על הרצפה כתוצאה מהפיצוץ ונוצרה דליקה במקום", אמר לחדשות 2 באינטרנט להב דודו וענונו, דובר שירותי הכבאות בחדרה. "בסוף נכנסנו דרך התקרה ההרובה באמצעות מכשירים הידראוליים", הוסיף וענונו.

"כשהגענו למקום השכנים דיווחו לנו שיש שני בני אדם בתוך הבית", הוסיף אדי ורשבסקי, דובר מד"א-שרון. "בסופו של דבר נמצאה גופתה של האישה, והבעל נמצא בריא ושלם", הוסיף ורשבסקי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק