שני מקרי רצח באחר צהריים אחד (צילום: רויטרס)
לילה של אלימות | צילום: רויטרס

ליל שישי עבר בסימן אלימות קשה בחלקים שונים ברחבי הארץ. בשעות הערב נדקר למוות בני כץ צעיר בן 22, תושב קרית ים, במהלך קטטה שפרצה ברחוב קדיש לוז בקרית מוצקין. צוות מד"א שהוזנק למקום ביצע בנפגע פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר. המשטרה עצרה גבר בן 34 וקטין בן 16.5 בחשד למעורבות ברצח, בהמשך חשוד נוסף בן 34, תושב קרית מוצקין הסגיר את עצמו למשטרה. מהמשטרה נמסר כי כל המעורבים והנרצח מוכרים למשטרה. הרצח אירע ככל הנראה כתוצאה מויכוח וגופתו של כץ נשלחה לנתיחה.

לפנות בוקר, בקצה השני של הארץ, נדקר גם צעיר בן 22 סמוך למרכז קניות "מגה" באילת ונפצע אנוש. צוות של מד"א פינה את הצעיר לבית החולים יוספטל עם דקירה בפלג גופו העליון. מהמשטרה נמסר כי שני צעירים תושבי אילת תקפו את הצעיר ודקרו אותו בבטנו. ארבעה תושבי העיר שהיו במקום עצרו את החשודים בדקירה בני ה-25 והזעיקו את המשטרה. החשודים נעצרו ויובאו במוצאי השבת להארכת מעצרם.

במקביל, במהלך קטטה בתל אביב נדקר צעיר כבן 20. בקטטה, שארעה ברחוב חומה ומגדל בעיר נפצע הצעיר קשה. צוות של מד"א פינה את הפצוע לבית החולים איכילוב. גבר נוסף נפצע בינוני גם הוא בקטטה שפרצה במהלך הלילה בבית שאן, הגבר פונה עם פגיעת ראש לבית החולים רמב"ם בחיפה.

בראשון לציון, פגע נהג שיכור בהולכת רגל כבת 30 ברחוב הרצל ופצע אותה קשה. הפצועה פונתה לבית החולים אסף הרופא. המשטרה איתרה את נהג המכונית הפוגעת ועצרה אותו. תחילה הנהג הכחיש כל קשר לתאונה, אך כעת הוא משתף פעולה עם החוקרים ומסביר את נסיבות התאונה. בערב יובא הנהג להארכת מעצר.

בטבריה הגיע נהג בשנות ה-20 לחייו לתחנת המשטרה בעיר והשתלולל שם עם מכוניתו והתנגש בתמרור. מכוניתו של הצעיר עלתה באש והוא עוכב לחקירה. גם בחיפה אירע מקרה אלים כאשר שומר בן 62 הותקף לפנות בוקר על ידי שני חשודים שגנבו את נשקו ונמלטו, השומר לא נפגע.