סכנה במגרשים: צפו בכתבה המלאה
אסון בחצר בית הספר | צילום: SUTTERSTOCK, חדשות

טרגדיה בחצר בית הספר: ילד בן 7 נפצע היום באורח קשה, לאחר שמעד ונפל מגג בית ספר באשדוד. הוא מאושפז מחוסר הכרה ומונשם בבית החולים ברזילי באשקלון.

האירוע התרחש בשעות הצהריים. הילד שיחק עם חבריו בכדור בשטח בית הספר "ארזים" בעיר. על פי עדויות מחצר בית הספר, רץ הילד להביא את הכדור בו שיחק אשר נתקע על גג בית הספר. מסיבה שאינה ברורה, הוא מעד ונפל על ראשו מגובה של כארבעה מטרים.

מורה שהייתה באזור האירוע התקשרה מייד למד"א, לאחר שחבריו של הילד הזעיקו אותה והראו לה את אשר אירע לחברם. "כשהגענו אליו הוא היה מחוסר הכרה, עם פגיעת ראש קשה", אמר הערב לחדשות 2 באינטרנט נחום דוד, פרמדיק מד"א שהגיע ראשון לטפל בילד.

יעבור כבר הלילה ניתוח בראשו

"התחלנו להעניק לו טיפול, אך מצבו החמיר. בשלב זה הוחלט להעבירו לבית החולים ברזילי לטיפול מהיר", הוסיף דוד. לדבריו, צפוי הילד לעבור עוד הלילה ניתוח מורכב בראשו, שצפוי להיערך בבית החולים בילינסון.

במשטרה בדקו תחילה את האפשרות שהילד נפל מהגג במהלך משחק "הקפיצות בין הגגות", המסוכן מאוד, ואשר נערים רבים נוהגים לשחקו. נבדקה גם האפשרות תחילה כי הילד שאף גז מזגנים וכתוצאה מכך איבד את ההכרה ומעד מהגג. אולם לאחר חקירה ראשונית של ממצאי האירוע, נפסל החשד לפלילים, והתברר כי מדובר בטרגדיה, שהסיבה לה בשלב זה עדיין אינה ברורה.