נשיא המדינה פותח באופן רשמי את מרכז המבקרים של בית הנשיא להרשמה לקהל הרחב - בסרטון חדש: היום (שני) הודיע בית הנשיא על סיום תקופת ההרצה למרכז המבקרים החדש. הנשיא ריבלין השתתף בסרטון לרגל פתיחתם הרשמית של שערי משכן נשיאי ישראל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"בית הנשיא הוא ביתו של העם בישראל", אמר הנשיא, ראובן (רובי) ריבלין. "לא בית הרוב, בית העם כולו. הבית הזה נבנה בעבר ומתקיים בהווה מתוך אותה המחויבות לחברה הישראלית, ומתוך אותו רצון להמשיך ולאפשר לעם בישראל לבקר, לארח ולהתארח בבית הנשיא, בצורה נעימה, מעשירה, מכבדת ומכובדת".

עם כניסתו לתפקידו הנחה הנשיא כי בית הנשיא יאפשר לכל מי שרוצה לבוא, להכיר ולהתרשם מהמשכן. משנתו השנייה של ריבלין החלה תקופת הרצה, שבמהלכה עברו בשערי המשכן כ-30,000 מבקרים. הביקור בבית הנשיא, בתיאום מראש, כולל סיור ברחבי המשכן, היכרות עם מוסד הנשיאות ותפקידיו והצצה לחייהם וסיפורם של נשיאי ישראל. בנוסף, כולל הסיור היכרות עם "תקווה ישראלית" - תוכנית הדגל של הנשיא, שנועדה לבסס את הממלכתיות והשותפות בין חלקי החברה הישראלית.

הביקור בבית הנשיא מתקיים באמצעות סיור מודרך בלבד ואינו כרוך בתשלום. לתיאום יש לפנות למוקד ההזמנות של מרכז הביקורים והסדנאות, במייל. בכל פנייה יש לציין את פרטי הקבוצה וכן מספרי טלפון. לפרטים נוספים לחצו כאן.